» 
»
 

Yeni haftada Yay burcu için yorumlar neler olacak işte detaylar

Yay burcu için yeni haftada hangi gelişmeler söz konusu, neler muhtemel görünüyor, yıldızı ona hangi tavsiyelerde bulunuyor görelim.

Yeni haftada Yay burcu hiç istemese de çevresinde yaşanan gerginliklerden nasibini alıyor ve 18 Nisan ile başlayan hafta boyunca kendisiyle ilgisi olmasa da bazı can sıkıcı durumların tam ortasında kalabilir. İş hayatında geçmişten gelen bazı sorunlarla ilgili yaşanacak bu gerginliklerde kendi sorumluluğunun olmadığını ispatlayacak Yaylar için yeni çıkış yolları bulunması muhtemelken, kendine ait olmayan hatalardan kaynaklanan problemleri üstlenen Yaylar için oldukça stresli bir hafta olabilir.

Karşısındaki kişiyi anlayışla karşılayan Yay burcu bunu kendisi için de yapmasının ne kadar gerekli olduğunun bilincinde. Aksi halde hem karşısındakini hem de kendisini stres altına sokan Yaylar, ruhsal ve bedensel açıdan sıkıntı çekmeyi şimdiden göze almalılar. Bu hafta sadece kendi isteklerinizin değil karşınızdakinin de isteklerini dikkate almanızda fayda var.

Yeni haftada dışarıya çıkmayı istemeyen Yaylar için en iyi hafta sonu tercihi evde vakit geçirmek olabilir. Tamamen evinizin ihtiyaçlarına yönelik etkinliklerde bulunabileceğiniz iki gün belki de yaşayacağınız haftalık stresin giderilmesi için size de oldukça yardımcı olabilecektir. Kendinizi evinize ve ailenize adayacağınız birkaç gün yeni haftaya başlangıcınızı da olumlu olarak etkileyecektir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *