» 
»
 

Yeni haftanın Kova burcu için getirileri ve götürüleri

Yeni haftada Kova burcu 4 Nisan 10 Nisan arası hangi gelişmeleri bekliyor ve bunlara karşı yıldızı ona neler tavsiye ediyor birlikte görelim.

Kova burcu bu hafta detayların içinde boğulmaya meyilli o yüzden aslında yapması gereken olaylara daha geniş bir pencereden bakabilmek ve çok fazla ince eleyip sık dokumamak diyebiliriz. Bu sayede gözünüzden kaçanları da görmeniz daha kolaylaşacak ve sizi de çok fazla yormayacaktır.

İlişkilerinde hayallerini ön plana çıkaran Kovalar için yeni hafta daha çok olayları iyi yönden ele alabilmek için bir şans olarak karşısına çıkıyor. Parasal açıdan da olumlu sinyallerin alındığı bu haftada güvendiği kişilerden gelecek yardımlar da dikkat çekiyor. Edinilen bu güven sayesinde yeni atılımlar içine girmekte de aceleci davranabilmeleri ihtimali bulunuyor.

Kova burcu aşk hayatında da şanslı bir haftaya giriş yaptı. Duygularını en doruk noktada yaşaması beklenen Kovalar için bu hafta oldukça heyecanlı ve huzurlu olacak gibi görünüyor. Kendinden olan enerjiyi karşısındaki kişiye de geçirecek ve bu şekilde uyumlu bir hafta geçirmeleri muhtemel.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *