» 
»
 

Yeni haftanın Kova burcu tavsiyeleri neler olacak?

11 Nisan’da başlayan hafta ile birlikte Kova burcu için gelişmeler neler bekleniyor ve bunlara karşı yıldızı ona neler tavsiye ediyor olabilir?

Hafta başında biraz karmaşık duygular içinde olması beklenen Kova burcu için hafta sonuna doğru yeni açılımlar söz konusu olabilir. Karamsar bir havayla yeni haftaya başlamış olmanın ortaya çıkardığı negatif enerjiden hafta sonuna doğru kurtulmanız beklenirken, yoğun gündemden canınız fazla sıkılmadan kurtulmak istiyorsanız mantık çerçevesinde olaylara yaklaşmanızda fayda var.

Aynı şekilde aşk hayatınızda da karamsar başlayan hafta akılcı çözümler üreterek olaylara konsantre olduğunuzda çok daha farklı gelişmelere açık olabilir. Bu şekilde üzerinizdeki ağırlığı bir kenara bırakarak, yaşadığınız duygu yoğunluğunun da tadına varabilirsiniz. Hayallerinize bir adım daha yaklaşmak için oldukça büyük fırsatların elinize geçmesi muhtemel ve siz de bunu en iyi şekilde değerlendirmek için çaba göstermelisiniz.

Arkadaş grubu ve sosyal çevrenizle yakın ilişkiler içinde olma fırsatını yakalayacağınız hafta sonuna doğru, size gelebilecek önemli teklifleri değerlendirmekte yarar var. Bu hem iş hem aşk hem de sosyal hayatınız için belki de büyük bir fırsat anlamı taşıyabilir. Siz fark etmeden vereceğiniz bir karar belki de tüm gelecek planlarınızı değiştirmenize neden olabilir. Karar alırken bir kaç kez düşünmekte ve emin olmakta yarar var.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *