» 
»
 

Yeni mezun olan 22 yaşındaki Ömer Kılıç'ın sırlarla dolu ölümü

Osmaniye'de geçtiğimiz hafta okulunu bitirerek diplomasını alan 22 yaşındaki Ömer Kılıç ailesi tarafından iki gündür kayıp olarak aranıyordu. Talihsiz gencin cesedi dün kaldığı apartmanın bodrum katında iple asılmış olarak bulundu...

Osmaniye'nin Fakıuşağı Mahallesi'ndeki Kardeşler Apart'ın A bloğunda dün akşam saatlerinde vuku bulan olay teknisyenlerin asanasör tadilatı sebebi ile apartmana gelerek bodrum kata indikleri sırada gün yüzüne çıktı. Tamir için gelen görevliler doğalgaz borusuna iple asılı bir ceset olduğunu fark etmeleri üzerine hemen durumu polis ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine sevk edilen sağlık ve polis ekipleri, yaptıkları ilk incelemede ipe asılı olarak bulunan gencin öldüğünü tespit etti.

Kimlik belirleme çalışmaları neticesinden ölen gencin Korkut Ata Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme Bölümünü geçtiğimiz hafta bitirerek mezun olan Ömer Kılıç olduğu belirlendi. Ailesi tarafından  15 Haziran'da Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü’nde kayıp olarak bildirilen Ömer Kılıç yapılan incelemeler doğrultusunda edinilen bilgilere göre 13 Haziran’da kaldığı Kredi Yurtlar Kurumundan ilişiğini kesmiş ve bir daha kendisinden haber alınamamıştı. Arkadaşlarının kaldığı apartmanda cesedi bulunan yirmi yaşındaki gencin intihar etmiş olabileceği ihtimali üzerinde dursa da kesin ölüm sebebi yapılan otopsi sonucunda netleşecek.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *