Yeni Nokia 3310 fiyatı ne kadar olacak?

Milyonlarca cep telefonu kullanıcısının sağlamlığı nedeniyle efsaneye dönüştürdüğü Nokia 3310 yeni versiyonu ile Mart'ta raflardaki yerini almaya hazırlanıyor. Peki yeni Nokia 3310 fiyatı ne kadar ve satış tarihi belli mi? İşte haberin ayrıntıları...

Nokia 3310 deyince akla gelen ilk özellikler sağlamlığı, kalitesi, pil ömrü, yılan oyunu... Nokia, cep telefonu ile milyonlarca insanın tanışmasına vesile olan bir marka. Bir zamanların en çok satılan markası, adeta efsaneye dönüşen 3310 modelini yeniden üretiyor.

Milenyumla birlikte dünya cep telefonu sektörüne adını belki de altın harflerle yazdıran model Nokia 3310 yeni versiyonu ile yeniden üretilerek satışa çıkmaya hazırlanıyor. Kullanıcıların hayranlıklarını günümüzde bile dile getirdiği ve hiç unutmadığı Nokia 3310 yeniden tasarlanacak ve satışa sunulacak. Yeni Nokia 3310 fiyatı ile de kullanıcıları üzmeyecek. Zira yeni tasarımlı telefonun 75-150 dolar arası bir fiyatla piyasaya sürüleceği söylentiler arasında.

Akıllı telefonların sektöre hakim olduğu bir dönemde dünya devi markalar özellikler bakımından birbirleriyle yarışır durumda olsalar da fiyatından anlaşıldığı kadarıyla Nokia yeni modeli ile o kadar da iddialı değil. Yeni Nokia 3310 özellikleri bakımından yarışmaktan ziyade şirketin eskiyi yad etmek ve hatırasını yaşatmak adına yaptığı bir girişim olarak dikkatleri çekiyor.

Özellikle sağlam kasası, kararlı yazılımı ve uzun pil ömrü ile kullanıcılarını her daim memnun etmeyi başaran ve 2000 yılında piyasaya çıktığında 126 miyon adet satılan telefonun yeni versiyonu MWC 2017 fuarında tanıtılacak. 27 Şubat'ta tanıtımların yapılacağı etkinlik 2 Mart'ta bitiyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *