Yeni Nokia 3310 görüntüsü böyle mi olacak?

Dünya çapında 2000'li yıllarda milyonlarca kişinin kullandığı Nokia 3310 yeni versiyon tasarımı büyük bir merakla bekleniyor. Ortaya çıkan sızıntılara göre yeni Nokia 3310 fotoğrafı olduğu iddia edilen görüntülerde eski haline benzerliği dikkat çekiyor. Fiyatı ile de oldukça merak edilen Nokia 3310 ne kadar olacak? İşte detaylar...

Dayanıklı gövde yapısı ile milyonların gönlünde taht kuran Nokia 3310 yeni tasarımı ile piyasaya çıkmak için gün sayıyor. Herkesin merakla beklediği konu ise yeni 3310 görüntüsü. İnternette dolaşan bir fotoğrafın ise yeni Nokia 3310'a ait olduğu iddia edildi. Söz konusu karede eski modeli ile oldukça benzerlik taşıdığı görülen yeni tasarımın güncel teknolojiyle donatıldığı da gözlerden kaçmıyor. Ancak şirketten henüz bu fotoğrafın doğruluğu ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

75-150 dolar arası satış fiyatı olacağı yönünde gelen haberler üzerine akıllı telefonlara servet ödemek istemeyen ve sağlam telefon tercih edenler için iyi bir alternatif olacağı düşünülen yeni Nokia 3310, 27 Şubat'ta başlayarak 3 Mart'ta sona erecek olan Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılacak. Telefona eski ilgi yeniden gösterilir mi bilinmez ancak Microsoft'un bu yönde bir endişesi olmadığı da söylentiler arasında. Yeni modelin eskiyi yad etmek isteyen kullanıcılara bir alternatif oluşturacağı belirtiliyor.

Yıllarca kullanıcılarını yılan oyunu ile kendisine bağlayan Nokia telefonlar, Finlandiyalı firmanın yoğun çabalarına rağmen sürekli büyüyen ve gelişen teknolojiyle baş edemeyince Microsoft'a satılmasının ardından fazla bir değişim göstermemişti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *