Yeni Nokia 3310 MWC 2017 etkinliğinde tanıtıldı! Özellikleri, fiyatı, tasarımı...

Uzun süredir merakla beklenen yeni Nokia 3310 yeniden piyasaya çıkıyor ancak bu sefer yepyeni tasarımı ve yeni nesil teknolojisiyle. Nokia 3310 fiyatı ise tahmin edildiği gibi uygun. Peki Yeni 3310 Türkiye'de satışa çıkacak mı? Yeni telefonda yılan oyunu olacak mı? İşte ayrıntılar...

Android bir telefon ile piyasaya dönüş yapan Nokia 3310 efsanesini yeniden canlandırdı ve MWC 2017 etkinliğinde yeni amiral gemilerinin yanı sıra merakla beklenen 3310 yeni versiyonunu da tanıttı. Hafta sonu düzenlenen etkinlikte Nokia 6, Nokia 5 ve Nokia 3 ile birlikte tanıtılan yeni Nokia 3310 özellikleri, tasarımı ve fiyatı ile ilgili ayrıntılı bilgiler verildi. Orijinal 3310 modeline göre daha minimal bir tasarıma sahip olan yeni versiyon hem hafif hem de ince. Sarı, lacivert ve yeşil renklerden oluşan modelin söylentilerdeki gibi tam boy dokunmatik ekranı yok. Onun yerine tuş takımı var. Orijinal tasarımından çok da uzaklaşmak istemediği görülen şirket, yeni Nokia 3310 özelliklerini ise eski modele göre biraz daha akıllı hale getirmiş diyebiliriz.

Micro SD kart desteğine sahip cihazın 2.4 inç QVGA ekranı bulunuyor. Nokia Series 30+ işletim sistemi ile gelen telefonun 2 MP arka kamerası mevcut. Aynı zamanda internete bağlanabilen, Bluetooth 3.0 AV bağlantı noktasına sahip yeni Nokia 3310, daha önceki gibi günlerce bekleme süresi ve 22 saat konuşma süresi avantajı sunuyor. Sızıntılarda fiyatının makul olacağı belirtilen cihaz beklenildiği gibi oldukça uygun bir fiyata satılacak. Henüz Türkiye'de satılıp satılmayacağı belirsiz olan 79.6 gramlık yeni Nokia 3310 fiyatı şimdilik 52 dolar olarak belirlendi.

Yeni modelde yılan oyunu olacak mı bu da merakla beklenen bir konuydu. Etkinlikte aynı zamanda yılan oyununun da yeni bir versiyonunu sunan Nokia, daha modern bir sinek oyunu ile kullanıcılarının karşısına çıkacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *