» 
 

Yeni sezonda Beren Saat yaşlanacak yerine Nurgül Yeşilçay gelecek

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde çok konuşulan Beren Saat ve Nurgül Yeşilçay ile ilgili iddialar gerçek mi? Beren Saat yaşlanacak yerine yeni sezonda Nurgül Yeşilçay'ı mı göreceğiz?

Ortaya çıkan iddialara göre, yeni sezonda Beren Saat Muhteşem yüzyıl Kösem dizisinden ayrılacak, yerine gelecek olan usta oyuncu Nurgül Yeşilçay olacak. Usta oyuncunun dizi öncesinde yeni sezon için prensip anlaşmasına kanaat getirdiği konuşuluyor. 

Ünlü ve usta oyuncu Yeşilçay dizinin başlayacak olan yeni sezonunda Beren Saat’in canlandırdığı Kösem sultan karakterine hayat verecek. Beren Saat, yeni sezonda sadece dizinin ilk bölümünde yer alacak. Sonrasında dizinin prodüksiyonunda zaman atlaması yapılacak. Nurgül Yeşilçay işte bu zaman atlamanın ardından yaşlanan Beren Saat’in yerine geçecek ve yeni Kösem Sultan olarak izleyicinin karşısına çıkacak.

Bu karar güzel oyuncumuz Beren Saat’in yaşlanmış olan Kösem’i canlandırmak istememesi üzerine alındığını ve bu şekilde açıklamaların yapılacağı öne sürüldü. Beren Saat’in diziden ayrılması ile dizinin sezonluk kemik kadrosunda köklü bir değişim olacak gibi görünüyor. Hülya Avşar, Ekin Koç, Mete Horozoğlu, Aslıhan Gürbüz, Esra Dermancıoğlu, Tülin Özen gibi birçok ünlü isim dizinin birinci sezonda rollerinden dolayı diziden ayrılmıştı.

Muhteşem Yüzyıl Kösem, Tims Productions tarafından yapılan Star Tv ekranlarında 12 Kasım 2015’te yayınlanan tarihi ve kurgu içerikli bir Türk televizyon dizisidir. 2011 ve 2014 yılları arasında ekranlarda oynayan Muhteşem Yüzyıl dizisinin devamı olarak çekilmiştir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *