» 
»
 

Yenikapı 5 milyon kişiye 500 ünlüye ev sahipliği yapacak

Yenikapı 7 Ağustos Pazar günü demokrasi şölenine ev sahipliği yapacak. Yapılacak etkinlikte 500 ünlü isim , halkla buluşmak için beş tekne ile alana gelecek. Büyük buluşmada yaklaşık 5 milyon vatandaş bulunacak.

Fetullahçı Terör örgütü'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimi sonrasında milyonlarca vatandaş meydanlarda demokrasi nöbeti tutuyor. Sanat camiasından da ünlü isimler darbe girişimini protesto etmek için meydanlarda birbirlerine kenetleniyorlar. Yenikapı, 7 Ağustos Pazar günü tarihe geçecek bir organizasyonun hazırlıkları tamamlanıyor. Pazar günü Yenikapı alanına tam 500 ünlü isim tekne ile deniz yoluyla gelecek ve yaklaşık 5 milyon vatandaş ile buluşarak birlikte demokrasi nöbeti tutacaklar.

Müzik, spor, televizyon, internet ve radyo dünyasının popüler isimleri Yenikapı'da düzenlenecek Demokrasi Şöleni'nde adeta boy gösterecek. Türkiye'nin dört bir köşesinden yaklaşık 5 milyon vatandaşın da katılım göstermesi bekleniyor. Şimdiye dek gelmiş geçmiş en büyük sanatçı buluşmasının gerçekleşeceği bu muhteşem organizasyonun yapımcısı ise Polat Yağcı oldu. Demokrasi Şöleni'nin her detayı büyük bir incelikle düşünülüyor. Ünlü isimlerin çevrede oluşabilcek herhangi bir yoğun trafikten dolayı alana rahat gelebilmeleri için 5 tekne tercih edildi ve ünlüler tekneler ile Demokrasi Şöleni alanındaki sahnenin arkasında bulunan özel bir alana indirilecekler. Ünlüler için özel bir otopark ve valeler bulunacak.

İstanbul Vatan Caddesi'nde coşkulu Demokrasi Nöbeti...

İstanbul'daki Demokrasi Nöbeti'nin diğer bir adresi olan Vatan Caddesi 15 Temmuz darbe girişimi gününden bu yana boş bırakılmadı ve onbinlerce kişi aynı adreste tek yürek oldu. İstanbul'un en önemli noktalarından biri olan Vatan Caddesi'nde sanat camiasının ünlü isimleri de yer aldı. Demokrasi Nöbeti için sahne kurulan Vatan Caddesi'nde Doğuş, Özlem Balcı, Ahmet Selçuk İlkan, Şenol İpek ve İbrahim Erkal yer aldı. Sanat camiasının ünlü isimleri hep birlikte demokrasiye sahip çıktıklarını ve birlik, beraberlik içerisinde oldukları mesajını verdiler.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *