» 
 

'Yerli Jason Statham'ın hayallerinde oyunculuk var

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Jason Statham'a benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken, Antalya'da otomobil motoru tamirciliği yapan İsmail Yıldırım'ın hayallerini oyunculuk süslüyor. Çevresindekilerin "Yerli Jason" diye tabir ettiği Yıldırım, kendi tarzında oyunculuk yapmak istiyor.

Antalya'nın Kumluca İlçesindeki Adrasan Mahallesi'nde yaşamını sürdüren ve ağabeyiyle birlikte otomobil motoru tamirciliği yapan 37 yaşındaki İsmail Yıldırım, Hollywood'un yıldızlarından "Taşıyıcı" serisi filmleri ile hafızalardan silinmeyen ünlü oyuncu Jason Statham'a çevresindekiler tarafından benzetiliyor. Bölgeye gelen tatilciler, İsmail Yıldırım'ı ilk gördüklerinde Jason Statham'a benzetiyor ve aşırı ilgi gösteriyor. Turistler gerçeği öğrendikten sonra bile İsmail Yıldırım ile fotoğraf çekinip anı ölümsüzleştiriyor. Otomobil tamirciliği yapmakta olan Yıldırım, kendisinin Jason Statham'a benziyor olmasından dolayı memnuniyet duyduğunu ve hayalinde oyunculuk yapmak olduğunu söylüyor. Öte yandan Yıldırım, tamirhanelerin arka kısmında bulunan spor aletleri ile Taşıyıcı filminin unutulmaz müzikleri eşliğinde çalışıyor. Yıldırım, sosyal medya aracılığı ile de film yapımcılarının dikkatini çekmeye çalışıyor.

Antalya'da yaşayan İsmail Yıldırım'ın Aandolu Ajansı bünyesinde çalışan muhabire yaptığı açıklamada, Jason Statham'a benzerliğini arkadaşlarının söylemesi ile yaklaşık 10 sene önce fark ettiğini dile getirdi. Dünyaca ünlü oyuncu Statham'ın ününün artması ile çevresindekilerin Statham'a benzerliğini dillendirdiğini söyledi.

Yıldırım, bu benzerliği avantaja çevirerek hayallerini oyunculuğun süslediğini ve oyunculuk hayalinin peşinden koştuğunu ifade etti. Diğer hayalinin ise Jason Statham ile tanışmak olduğunu, Türkiye'ye geldiğinde mutlaka onun yanına gideceğini ve onun filmlerinde dublörlük yapmak istediğini yada Statham'ın kardeşi rolünü oynayacağını söyleyeceğini ifade etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *