» 
 

Yeşilçam'ın güzel oyuncusu Bahar Öztan'dan üzen haber geldi

Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Bahar Öztan, geçtiğimiz yıl yendiği yumurtalık kanserinin yeniden nüksettiğini duyurdu. Verdiği haber ile sevenlerini üzen Öztan, "Ben hiç üzülmüyorum. Kendimi hazırladım her türlü güçlüğü yenmeye" sözleri ile kanserle mücadele etmeye devam edeceğini ifade etti.

Yeşilçam'ın güzel oyunlarından Bahar Öztan'dan sevenlerini üzecek haber geldi. 55 yaşındaki Bahar Öztan, önceki yıl yumurtalık kanserine yakalanmış, tedavilerin ardından kanseri yenmişti. Güzel oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, yumurtalık kanseri hastalığının yeniden nüksettiği haberini verdi. Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile hayranlarına üzücü haberi veren Öztan, "Hiç üzülmüyorum, kendimi hazırladım, her türlü güçlüğü yenmeye" dedi. 

Bahar Öztan paylaşımında şu sözleri de ekledi; "Sevdiklerim ve sevenlerim hayırlı akşamlar diliyorum. Sizlerle sayfamda her zaman pozitif videolar resimler paylaşıyorum. Benim ruhuma da iyi geliyor. Sizlerin de ruhuna iyi gelsin diye ancak bazen hayatta gerçekler var. Benim hastalığım yeniden nüksetti. Ben hiç üzülmüyorum, kendimi hazırladım her türlü güçlüğü yenmeye... Allah kısmet eserse yarın sabah 08:00'de ameliyata gireceğim. Önce Allah'a sonra doktorlara sonra da siz sevdiklerimin dualarına ihtiyacım var. Sizi çok ama çok seviyorum. Sevgiyle kalın" ifadelerini kullandı.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *