» 
 

Yetenek Sizsiniz'de eski jüri üyeleri var Eser yok! Ne zaman başlıyor?

TV 8 ekranlarının vazgeçilmez yarışması Yetenek Sizsiniz'in yeni sezonu ile ilgili yeni detaylar belli oldu. Eski jüri üyelerinin yer alacağı yeni sezon Yetenek Sizsiniz'de Eser Yenerler'in olmaması dikkat çekti. Peki, Yetenek Sizsiniz ne zaman başlıyor?

Yetenek Sizsiniz yeni sezon için geri sayım başladı. Türkiye'nin yeni yeteneklerinin keşfedileceği Yetenek Sizsiniz yarışmasının jüri koltuğunda kimlerin olacağı belli oldu. Bu sezon Ali Tarhan, Acun Ilıcalı ve Hülya Avşar jüri koltuğunda yer alacak. İlk tanıtımın yayınlanmasının ardından akıllara Yetenek Sizsiniz ne zaman başlıyor sorusu geldi.

Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni sezon ilk bölümü ile Cumartesi akşamı saat 20.00'da TV 8 ekranlarında olacak. Eski jüri kadrosuna geri dönülen Yetenek Sizsiniz yeni sezonda, görmeye alışık olduğumuz Eser Yenerlerin olmaması dikkatleri üzerine çekti.

10 Ekim 2009'da Yetenek Sizsiniz Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlamıştır. 2012'de Acun Medya olarak Show TV ile yollarını ayırmaya karar veren Acun Ilıcalı, diğer iki yapımı ile birlikte Yetenek Sizsiniz Türkiye'yle de Star TV'ye geçmiştir. 13 Eylül 2014 tarihinden itibaren Acun Ilıcalı'nın kendisine ait olan kanalı TV 8'de yayın hayatına devam etmektedir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *