» 
»
 

Yeter 29. son bölüm fragmanı 6 Ekim’de her şeyi açığa çıkaracak mı?

ATV’de sürükleyici senaryosu ile her hafta izleyicilerini meraklandıran Yeter 29. bölüm fragmanı ile büyük sürprizler yapacak mı takipteyiz. Yeter son bölüm gelişmeleri ile 6 Ekim akşamı ekranlarda.

Aylin, çocukları ile Yekta’dan uzakta sürdürdüğü yeni hayatında bocalamaya başlarken, Yekta her şeyden kendisini sorumlu tutuyor, artık en acı şekilde iç hesaplaşmalarını yapmakta ve hayatından bile vazgeçmek üzere. Ancak hiç bir şeyin böyle devam etmeyeceği açıktır. Aylin, Kaan ve Duru’nun henüz bulunamamış olması Yekta için bir umut ışığı olmuştur. Yeter yeni bölüm gelişmelerinde pek çok sorunun cevabını bulacağı son bölüm fragmanında da anlaşılmakta.

Annesi dahil herkesle hesabını geçtiğimiz sezon görmüş olan Yekta Yeter yeni sezon bölümlerinde oldukça mahsun ve pişman bir profil sergiliyor. Çocuklarından ve Aylin’den ayrı olmayı kendisine yediremeyen Yekta yaptığı hatalarla yüzleşiyor. Ancak işler artık değişmeye başlayacak ve Yeter yeni bölümlerde gerçekleri öğrenmesi beklenen Yekta eski gücüne kavuşarak karşısında duranlarla mücadelesini sürdürecektir.

Bu akşam ekranlara gelecek olan Yeter son bölüm fragmanından da anlaşılacağı üzere, Aylin çocuklarla yaşadığı hayatta pek de başarılı olamıyor ve onların mutsuzluğunu artık iyiden iyiye hissetmeye başlıyor. Sürpriz misafir ise Yeter son bölüme damga vuracak gelişmeler arasında yer alıyor. Peki Yekta tüm bu olup biteni nasıl öğrenecek ve ne zaman harekete geçecek dizinin merakla beklenen gelişmeleri arasında yer alan bir diğer konu.

6 Ekim’de ATV ekranlarına gelecek olan Yeter 29. bölüm fragmanı yayına girdiği anda sayfamızdaki yerini aldı. Tüm Yeter fragman ve özet bilgileri için takipte kalın. Yeni bölümde Aylin yağmurdan kaçarken doluya tutuluyor. Zafer'in hatası Aylin ve çocuklar için çok daha zorlu bir süreci mi başlatacak? Yekta onları bulacak mı? Hepsi Yeter yeni bölüm gelişmeleri ile 6 Ekim'de...

Dizilerin yeni sezon tüm fragman ve özet bilgilerini sayfalarımızda bulmanız mümkün. Aşk, entrika, hasret, aksiyon dolu dizilerin merakla beklenen fragmanları ve tüm son bölüm gelişmeleri için sizin için takipteyiz.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *