» 
»
 

Yeter 30. son bölüm fragmanı 13 Ekim Perşembe yeni gelişmelerle ATV’de

Aylin kaçıyor Yekta kovalıyor, Yeter yeni bölüm gelişmeleri yine büyük merak uyandırıyor. Bu akşam yayınlanacak Yeter yeni bölüm sonrasında 13 Ekim’de ekranlara gelecek olan Yeter 30. bölüm fragmanı için nefesler tutuldu ve meraklı bekleyiş başladı.

Yekta'dan kaçabilmek için girdiği yolda bocalayıp duran Aylin çocuklarına sahip çıkabilecek mi, zorlu hayat şartlarında parasız pulsuz hayatı göğüsleyebilecek mi bilinmez ancak Yeter son bölüm oldukça vahim sahneler ile karşımıza geldi. Bir taraftan Yekta’ya yakalanma korkusu diğer yanda girdiği işteki başarısızlığı ve işyeri sahibinin kendisine sarkıntılığı zaten zor durumda olan Aylin ve çocuklar için hayatı daha da zorlaştırıyor ancak Aylin’in vazgeçmeye niyeti yok. Tüm bu olan bitenlere rağmen Yekta’ya dönmemekte direnen Aylin bakalım daha ne kadar bu zorlu yolculuğu sürdürecek.

Yeter son bölümde artık tahammülü tükenmeye başlayan Aylin, Kaan’a attığı tokatın sonucu onun evden kaçmasıyla oldukça zor durumda kalmış, onun peşinden giderken ise her şeyi birbirine katmıştı. Abisi Zafer’i de çağırması sonucu pek çok olay yaşanmış ve Zafer neredeyse ölümüne neden olduğu kişinin babasına yakalanmak üzereydi. Yeter son bölüm gelişmelerinde daha sonra Kaan’ı otogarda bulan Aylin, Yekta’nın kendilerini öğrenmiş olması ihtimaliyle oldukça büyük korkuya kapılmıştı.

Yeter yeni bölümde işlerin rengi değişiyor ve yağmurdan kaçan Zafer ve Aylin doluya tutuluyor. Atlas Eroğlu, yani Zafer’in ölümüne neden olduğu gencin babası artık onları Yekta’ya karşı kullanacak bir koz olarak görüyor ve elindeki fırsatı değerlendirmek için elinden geleni yapmaya kararlı. Bu akşam ekranlara gelecek Yeter yeni bölümde Yekta Aylin ve çocukların yaşadığını öğrenecek mi bilinmez ancak Zafer’e Atlas sayesinde ulaşacağı kesin. Gazeteci Miray ile Yekta arasındaki yakınlaşma sürerken Aylin’e ulaşan Miray acaba ona neler anlatacak ve Aylin ve çocukların yaşadığı gerçeğini Yekta ile paylaşacak mı?

13 Ekim Yeter fragmanı yeni bölüm ile ilgili pek çok gelişme hakkında ipuçları verecek. Atlas, Yekta'dan intikamını alabilmek için savcıyı saf dışı bırakmayı başardı ve şimdi kendi planlarını devreye sokmak üzere. Yekta'nın karısını ve çocuklarını elinde tutarak onun acılarını perçinleyen Atlas acaba intikamını nasıl alacak? Miray, Yekta'ya olan duygularına yenik düşecek mi yoksa mantığının sesini mi dinleyecek? Yekta Yeter son bölümde çocuklarını helikoptere bindirenin Aylin olması nedeniyle artık onun için üzülmeyi bırakıyor ancak çocuklarından vazgeçmiyor. Eğer yaşıyorlarsa onları Aylin'in elinden alabilmek için elinden geleni yapmaya kararlı. Yeter 13 Ekim'de bomba gibi gelişmelerle ATV ekranlarında yine sevenleri için yayında olacak.

Tüm cevap bekleyen sorular ve Yeter 30. bölüm fragmanı için detaylar bu sayfada yerini alacak ve 13 Ekim akşamı yayınlanacak Yeter son bölüm fragmanı ve gelişmeleri ile aydınlığa kavuşacak. Tüm tv dizilerinde olduğu gibi Yeter fragman ve haberleri de sayfalarımızda sizler için yerini alıyor. Öğrenmek istediğiniz tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *