» 
 

Yeter 40. final bölümü ile ekranlara veda edecek

ATV ekranlarında yayınlanan Yeter dizisi 40. bölümü ile final yapmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Yurdaer Okur, Ekin Türkmen ve Wilma Elles'in yer aldığı Yeter dizisi 22 Aralık Perşembe günü son bölümü ile ekranlara gelecek.

Yayın hayatına geçtiğimiz sezon başlayan ATV'nin heyecan dolu dizisi Yeer, bu sezon Ekin Türkmen ve Wilma Elles gibi önemli oyuncular ile birlikte kadrosunu sağlamlaştırmıştı. İkinci sezonun başlarında herşey Yeter için yolunda giderken, dizinin ana karakteri Aylin'e hayat veren Pelin Karahan'ın hamileliği dolayısı ile dizi kadrosundan ayrılmıştı.

Pelin Karahan'ın Yeter dizisinden ayrılması ile reytingler olumsuz olarak etkilendi. Öte yandan Kanal D'nin yeni dizisi Vatanım Sensin, Star TV'de yayınlanan Ay Yapım'ın projesi Cesur ve Güzel'in başlaması ile birlikte Yeter dizisi geride kaldı. Reytinglerdeki başarısız ilerleyiş ile de ATV yönetimi dizinin yayın hayatına son vermeye kararı kıldı. "Yeter" dizisi bu hafta 22 Aralık Perşembe günü yayınlanacak final bölümü ile ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

YETER SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yekta, Miray'ı cezalandırmak için onun hayatından çıkmıştır. Annesiz de olabileceklerini ispatlamaya çalışmıştır ve yeni düzen kurmaya karar vermiştir. Tam da bu sırada Duru'nun okulundan gelen bir telefon, Yekta'yı utandıracaktır. Öte yandan Kaan'ın sınav sonuçları da açıklanmıştır. Yekta'nın istediği ve Kaan'ın hak ettiği gibi sınav sonuçları baştan aşağı zayıftır.

İki çocuğunu da disipline etmek için karar alan Yekta, çocukları ile adeta savaşacaktır. Hapiste geçirdiği bir yılın faturası önündedir ve bu faturayı, onu hapse yollayanlara ödetecektir. Zahide ise ondan saklanan gerçeği öğrenmeye yaklaşmıştır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *