» 
»
 

Yeter yeni sezon 27. bölüm fragmanı ile 22 Eylül’de ATV ekranlarında

Geçtiğimiz sezonu oldukça muallakta bir tabloyla bitiren ATV ekranlarındaki sevilen dizi Yeter yeni sezon gelişmeleri ile Eylül’de yine izleyicilerini ekranlara kilitlemek için gün sayıyor. Yeter yeni bölüm 22 Eylül akşamı tüm sevenleri için yeniden ekranlarda...

Aylin’in Kaan ve Duru’yu alarak çıktığı ve kendisinin de son anda haberi olduğu helikopter yolculuğu büyük bir kazayla sonuçlanmıştı. Bu kazanın sonunda dizinin başrol oyuncularının hayatlarını kaybetmiş olmalarını beklemiyoruz ancak Yeter yeni sezon gelişmelerinde Yekta’nın onları bir süre öldü sanacağı en muhtemel gidişat olarak görünmekte. Üniversite öğrencisiyken tanışıp büyük hayallerle evlenen ancak daha sonra ünlü bir cerrah olan eşi Yekta’dan gördüğü ptikolojik şiddete dayanamayan Aylin’in kaçış mücadelesinde başına neler gelecek oldukça büyük bir merakla beklenmekte.

Geçtiğimiz sezonda Yeter dizisinin özeti ise şöyleydi... Evliliğinin eşinin baskıcı tutumları nedeniyle kötüye gittiğini ve oğlu Kaan’ın yetişmesinde bunun büyük zararı olduğunu gören Aylin, kızını dünyaya getirdiğinde Yekta’ya onun ölü doğduğu yalanını söylemiş ve kızı Duru’yu, abisi ve yengesi aracılığı ile Yekta’dan saklamıştı. Yeter son bölüm gelişmelerine kadar Aylin, gerçeklerin ortaya çıkmasıyla eşinden büyük bir tepki görmüş, daha sonra da Yekta’nın kendisinden ve ona yardım eden herkesten aldığı intikamın sonuçlarını acı bir şekilde yaşamıştı. Kendisini büyük tuzakların içinde bulan Aylin, en sonunda oğlunu ve kızını alarak yurt dışına kaçmaya karar vermiş ve bir helikopterle kaçmaya çalışmıştı.

Yeter son bölüm izleyiciler için oldukça merak uyandıran gelişmeler yaşanmış ve helikopterin düştüğü görülmüştü. Ancak Yeter dizisi yeni sezon gelişmelerinde Aylin ve çocuklar kurtulacak mı, Yekta onları bulabilecek mi, diziye yeni katılan ya da ayrılan isimler olacak mı gibi pek çok soru cevabını bekliyor. Yeter 2. sezon yeni bölüm gelişmeleri nasıl cereyan edecek, olaylar Yekta ve Aylin’i bu sefer hangi yollara sürükleyecek hep birlikte göreceğiz. 22 Eylül’de yayına girecek Yeter yeni bölüm fragmanı da yayında ve meraklı bekleyiş başladı.

Yeter 2. sezon yeni bölüm fragmanı yayına girdi ve tüm gelişmeler için 22 Eylül'ü bekliyoruz. Sevilen dizinin yeni yayın döneminde de kendi gününde yayında. Yeter fragman ve yeni gelişmeleri için takipte kalın. Yeter dizisi 2. sezon bölümleri Yekta'nın pişmanlıkları ile başlıyor. Aylin ve çocukların ölümünden kendisini sorumlu tutan Yekta, kendi canına kıyacak mı? Aylin ve çocuklar gerçekten öldüler mi? Yoksa bu kazadan kurtuldular ama Yekta'dan kaçış için yeni bir plan mı yapmaktalar? Tüm bu sorular cevabını Yeter 27. bölüm ile perşembe akşamı cevabını bulacak...

Aylin, Kaan ve Duru'yu alıp kaçmayı başaracak mı yoksa Yekta yine onları bulacak mı? Seyirci bir taraftan Aylin'in kaçıp kurtulmasını isterken, diğer yandan da Yekta'nın babalık içgüdüsüyle yaptığı güzel davranışları görmezden gelemiyor ve onun da evlatlarından mahrum bırakılmasını istemiyor. Yeni sezon Yeter dizisinde bakalım kazanan taraf hangisi olacak?

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *