YGS'ye geç kalınca ağlayan gence Haluk Levent müjde verdi

Sınava geç kaldığı için YGS'ye alınmayan ve bu nedenle kapının önünde ağlayarak tüm Türkiye'nin gündemine oturan gence Haluk Levent yardımcı olacak.

YGS için kapıların 09.45'te kapanması ve daha sonra alınmaması bazı öğrencilerin kapıda kalmasına neden olmuştu. Sınavın yapılacağı binaya geç geldiği için alınmayan adaylardan Mehmet Kara ise kapıdaki ağlaması ile herkesin yüreğini burkmuştu. Ünlü şarkısı Haluk Levent Kara'ya bir iş adamı arkadaşının yardım edeceği müjdesini verdi.

SINAVA GİREMEYİNCE HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLAMIŞTI
Adana'da YGS için sınava gireceği binanın kapısına 1 dakika geç gelen ve bu nedenle sınava alınmayan Mehmet Kara adlı genç, kapıda gözyaşlarına boğulmuş, görevlilere ise kendisini içeri almaları için yalvarmıştı. Uzun süre kapıda gözyaşı dökerek herkesi hüzünlendiren Mehmet Kara için iyi haber geldi.

HALUK LEVENT YARDIMCI OLDU
Türkiye'nin gündeminde yer alan genç için Haluk Levent müjdeli haberi verdi. Tekrar sınava başvuracak olan mağdur gence 1 yıl boyunca eğitim masraflarının bir iş adamı arkadaşı tarafından karşılanacağı müjdesini veren Haluk Levent artık gencin ağlamamasını ve gülmesini istedi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *