» 
»
 

Yıldızından Boğa burcuna haftalık tavsiyeler

Boğa burcu bu yeni haftada 11 Nisan 17 Nisan arasında hangi yeni gelişmelere sinyal veriyor, yıldızı hangi olaylardan bahsediyor görelim.

Yeni hafta ile birlikte Boğa burcu için ana gündem maddesi maddiyat olurken, bununla uğraşmak için oldukça yoğun bir görüşme trafiğine maruz kalabilir. 11 Nisan ile başlayıp 17 Nisan ile biten ve oldukça olumlu geçmesi muhtemel bu haftada lüks düşkünü Boğalar yine kendilerini gereksiz harcamalara kaptırabilirler. Bu tür harcamalar yaparken mutlaka kar-zarar dengesini tutturmak gerektiğini hatırlatalım.

Aşk hayatında oldukça olumlu sinyaller veren yalnız Boğalar bu hafta yeni ilişkilere başlayabileceği gibi ilişkisi devam eden Boğalar da sorunsuz bir hafta geçirecek diyebiliriz. Kolay anlaşılabileceğiniz bu dönem içinde mümkün olduğunca içinizden geçenleri anlatmanızda fayda var. Uzun süredir içinizde biriktirdiğiniz duygularınız ya da önemsediğiniz ancak bir türlü dile getiremediğiniz bir fikriniz varsa bu fırsatı kaçırmayın deriz.

Aile ve sosyal ilişkilerinde de keyifli zaman geçirmesi beklenen Boğa burcu uzun süredir zaman ayırmadığı yakınlarına bu hafta zaman ayırıyor ve beklediğinden daha iyi vakit geçiriyor. Hem ev hem de sosyal yaşantısında oldukça akıcı bir hafta geçirecek diyebiliriz.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *