» 
 

Yılın en çok kazanan ünlüsü 170 milyon dolarla Taylor Swift oldu

Ünlülerin kazandığı paralar tartışmasız dudak uçuklatan türden ve bu haber de çok şaşırtıcı olmadı. Forbes Dergisi yayınladığı listede bunların arasında zirvede bulunan ismi açıkladı. Dünyaca ünlü şarkıcı Taylor Swift birinci sırada yer aldı.

Dünyanın en beğenilen, hem fiziği hem de sesiyle dikkatleri üzerine çeken Taylor Swift, albümleri, şarkıları ve aşk hayatından sonra şimdi de kazancıyla gündemde. “1989” albümü ile kazandığı 170 milyon dolarlık geliri nedeniyle yılın en çok kazanan ünlüleri listesinde birinci sırada bulunan 26 yaşındaki Swift, Dünya turnesi ile birlikte albümünün satışlarından elde ettiği gelir dudak uçuklattı.

Haziran ayının ortalarında Calvin Harris’ten ayrılması ile hayranlarını şok eden Taylor Swift ve Calvin Harris çiftinin uzun süre medyada ayrılık nedenleri konuşulmuştu. Şimdi ise geliri ile gündeme gelen Swift, Forbes Dergisi listesinde en çok kazanan ünlü olarak birinci sırayı aldı. Swift’i takip eden One Direction ise 110 milyon dolar ile ikinci sırada bulunuyor. Ünlü İngiliz müzik grubunun üyeleri Louis Tomlinson, Harry Styles, Liam Payne ve Niall Horan, son albümleri “Made in the A.M.” ile 2,5 milyon satışa ulaşmıştı.

En çok kazanan ünlüler listesinde 3. sırada yer alan James Patterson ise 95 milyon dolar gelirle ABD’de bir günde satılan 17 kitaptan biri olarak değerlendiriliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *