Yılın en iyi cep telefonu ödülü Galaxy S7 Edge'nin oldu

Her yıl düzenlenen Mobile Choice Awards ödülünün bu yılki sahibi Galaxy S7 Edge oldu. En iyi telefon ödülüne hak kazanan bu ürünü Samsung firmasına büyük bir prestij kazandırdı. İşte detaylar...

2016 yılı içerisinde ürettiği akıllı telefonlardan Galaxy S7 Edge modelinde yaşanan arzalar nedeniyle zorlu bir süreç yaşamak zorunda kalan Samsung, tüm bu kötü imajını silecek önemli bir başarıya imza atarak yılın telefonu ödülünü almayı hak kazandı.

Galaxy S7 Edge adlı modeli ile bu önemli ödüle layık görülen Samsung, yıl içerisinde maruz kaldığı olumsuz eleştirilere rağmen, sektörün iddialı isimleri arasında yer aldığını bir kez daha ispatlamış oldu. Her yıl belirlenen ve teknoloji sektörü tarafından ilgi ile takip edilen Mobile Choice Awards, tarafından aldığı bu ödülle Samsung sektördeki başarısını bir kez daha ortaya koydu.

Mobile Choice Consumer Awards’tan aldığı önemli ödülün yanı sıra yılın en iyi üreticisi ödülüne de layık görülen Samsung, sektör için verilen en iyi iki ödüle de damgasını vurmuş oldu. Öte yandan diğer ödül verilen katagori ve firmalar, en iyi telefon kamerası ödülü: Huawei P9, en iyi tablet modeli ödülü: Apple iPad Pro, en iyi sanal gerçeklik başlığı ödülü: HTC Vive, en iyi yenilikçi cihaz ödülü: Lenovo Moto Z, en iyi network ödülü: EE, en iyi network firma ödülü: Vergin Media olarak belirlendi.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *