» 
 

Yılmaz Morgül canlı yayında göz yaşlarını tutamadı

Tv8 ekranlarının yeni programı Rising Star Türkiye'nin dün yayınlanan bölümünde, jüri üyesi olan Yılmaz Morgül, Ayşe Atasever adlı yarışmacının seslendirdiği 'Bana bir masal anlat baba' şarkısından etkilenince göz yaşlarına hakim olamadı.

Tv8 ekranlarının yeni programı 'Rising Star Türkiye' nin dün yayınlanan bölümünde, jüri üyesi olan Yılmaz Morgül, Ayşe Atasever adlı yarışmacının seslendirdiği 'Bana bir masal anlat baba' şarkısı ve hayat hikayesinden etkilenince göz yaşlarına hakim olamadı. Ailesine olan düşkünlüğü ile bilinen Yılmaz Morgül, yarışmacının seslendirdiği şarkıdan sonra adeta kendinden geçti.

Diğer Rising Star Türkiye jürilerinin Morgül’ü teselli etme çabaları sonuç vermeyince yarışmanın sunucusu Öykü Serter de müdahale etmeye çalışsa da adeta kendinden geçen ünlü şarkıcı ağlamaya devam etti. 

Ailevi konularda hassaslığı ile ön plana çıkan Yılmaz Morgül, şarkıyı seslendiren Ayşe Atasever’i görmek istediğini söyleyerek Rising Star duvarının arkasına geçti. Genç yarışmacıya sarılan Morgül hıçkırarak ağlamaya devam etti. Kısa süre içinde diğer Rising Star üyeleri de soluğu yarışmacı ve Morgül’ün yanında alınca duygusal anlar yaşanmaya başladı. 

Geçtiğimiz günlerde Yılmaz Morgül, ekranların yeni yarışma programı Rising Star Türkiye’nin ilk bölümünde, arıların soylarının tehlikede olduğuna farkındalık yaratmak amacı ile giydiği sarı takım ve gözlüğü halk tarafından gündeme otursa da, bu hareketi de gündemlerden çabucak düşmeyecek gibi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *