» 
 

Yoğun bakıma kaldırılan Harun Kolçak'ın sağlık durumu

Pop şarkıcısı olan Harun Kolçak prostat kanseri operasyonunu Maslak Acıbadem hastanesinde geçirdikten sonra bağırsaklarında enfeksiyon olduğu açıklandı. Sanatçının sağlık durumunda güzel gelişmeler var. Harun Kolçak hakkında ki gelişmeler...

61 yaşında olan ünlü pop müzik şanatçılarının tanınan önemli ismi Harun Kolçak yoğun bakıma kaldırıldı. Harun Kolçak tedbir amaçlı gözetim altında tutuluyor ve sağlık durumunda güzel gelişmeler görüldü. Ölümden dönen ünlü şarkıcın geçtiğimiz günlerde edinilen bilgiler üzerine durumunun ağır olduğuna ulaşılmıştı. Ünlü sanatçının bir süredir mücadele ettiği rahatsızlık nedeniyle dün doktorunun bilgisi dahilinde Maslak Acıbadem hastanesine kaldırıldı. Hayat için verdiği mücadelenin parçası olan ciddi bir operasyondan geçti ve bu operasyon ağır sonuçlanmıştı. Durumunda hayati bir tehlikesi olmadığını belirtilmişti. Daha öncesinde bir operasyon daha geçiren ünlü pop şarkıcısının rahatsızlığı bir kez daha belirince ikinci bir operasyona sebep oldu. Tedavisinin bitmesi üzerine tedibir amaçlı uyutulduğu açıklandı. Harun Kolçak'a acil şifalar diliyoruz ve bir an once sağlığına kavuşup eski haline dönmesini diliyoruz. 

Harun kolçak kimdir? Doğum yılı 1955 olan pop müziği sanatçısı Harun Kolçak  müzik ile ilk Saint Benoit’de eğitim görürken tanışmıştı. İlk deneyimi ise bas gitar çalma hevesiydi. Harun Kolçak'ın  babası  sinema sanatçısı olan Eşref Kolçak'tır. Harun, Saint Benoit’de gördüğü eğitimi yarıda bırakmış ve müzikte kendini geliştirerek profesyonelce çalmaya başlamıştır. Harun Kolçak profesyonelliğe ilk adımını rock müziğin babası olan Erkin Koray ile atmıştır. Erkin Koray'ın 1977'de çıkardığı Tutkusu adında ki albümünde bas gitar çalmıştır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *