» 
 

Yolanthe yenge, kutlama gecesinde Sneijder'i yanlız bırakmadı

Galatarasaylı başarılı futbolcu Sneijder, önceki akşam dokuz aylık hamile eşi Yolanthe Cabau ile birlikte dünyaca ünlü DJ Hardwell'i dinledi. Cabau doğumuna günler kalamasına rağmen eşini yeni sözleşmesini kutlama eğlencesinde yanlız bırakmadı.

Galatasaray’la sözleşmesini yıllık 5 milyon Euro’dan 2018’e kadar uzatan Wesley Sneijder, 10 milyonluk imzayı 9 aylık hamile eşi Yolanthe Cabau ile gittikleri Reina’da sabaha kadar şampanya patlatarak kutladı. 

Galatasaray'ın sözleşmesini 2 yıl uzattığı Hollandalı yıldız Wesley Sneijder, çifte kutlama yaptı. 2-0 kazandıkları Başakşehir maçı sonrası eşi Yolanthe Cabau ile birlikte soluğu hemşerisi DJ Hardwell’in Maçka Küçükçiftlik Park’ta verdiği konserde aldı. İkili Hardwell’i kuliste ziyaret ettikten sonra kutlama için Reina’ya geçti. 

SABAHA KADAR KUTLAMA

Loca kapatan Sneijder, galibiyeti ve toplam 10 milyon Euro’luk sözleşmeyi art arda patlattığı şampanyalarla kutladı. Sabahın ilk ışıklarına kadar eşiyle dans edip şarkılar söyleyen Hollandalı yıldız, mekândan kendilerini almaya gelen VIP minibüsle ayrıldı. Flaşlar patlayınca panikleyen çift, görüntülenmemek için koltuğa kapaklandı. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *