» 
 

Yolanthe Yenge yeni bir proje ile kamera karşısına geçiyor

Galatasaraylı ünlü futbolcu Wesley Sneijder'in güzel eşi Yolanthe Cabau, yeni bir proje için imza attı. Birçok başarılı projede gören alan Cabau, gezi programı sunmaya hazırlanıyor.

Yabancı kaynaklardan alınan haberlere göre Oğlu Xess Xava Sneijder’ın büyüme sürecinde vaktinin çoğunu oğlu ile geçirmeyi tercih eden Cabau’un, oğlunun büyümesi ile yeniden kamera karşısına geçerek gezi formatında bir televizyon programı yapacağı öğrenildi.

Memleketi olan Hollanda’da birçok televizyon programında sunuculuk yapmasının yanı sıra beyaz perdede de yeteneklerini gözler önüne sermeyi başaran Yolanthe Cabau’nın yeni anlaştığı gezi programı kapsamında Tayland’ın şehirlerini gezdiği ve uzun süre ekranlardan uzak kalan güzel oyuncunun bir hayli heyecanlı olduğu bilgisi alındı.

Birçok önemli sosyal sorumluluk projesinde de adı geçen Yolanthe Cabau, genç kızların insan ticareti yapanların eline düşmemesi ve düşenleri de kurtarmayı amaçlayan 'Free A Girl' derneğinin kurucuları arasında olup, birçok ülkeyi gezerek insanların hayatlarına dokunmaya çalışıyor. Son olarak Haiti'ye giderek güzel oyuncu yetimhane ziyaretinde bulunarak çocukların sorunlarına çözül bulmaya çalışmıştı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *