YouTube TV kanallarını canlı yayınlayacak

Youtube, bazı televizyon kanallarını canlı olarak yayınlamaya başlayacağını duyurdu. Dünyanın dev video izleme platformunda yapılan açıklamada canlı yayının ABD'de yayın yapan kanallar olacağı belirtildi.

Yaptığı açıklama ile YouTube TV kanallarını canlı olarak yayınlayacağını, bu kanalların da ABD'de yayın yapan kanallar olduğunu bildirdi. Youtube TV adı altında vereceği hizmette ABC, CBS, FOX, NBC, ESPN kanalları dışında bölgesel haber ve spor kanallarının da izlenebileceği bilgisini verdi. Ayrıca kablolu televizyon yayını da yapacak olan Youtube TV sayesinde kullanıcılar, programları hafızadan bağımsız olarak bilgisayar, cep telefonu ve tabletlerde kaydedilebilecek. YouTube Tv'de kaydedilen programlar ise 9 ay boyunca kayıtlı olarak kalacak ve istenildiğinde izlenebilecek.

Dünyanın en yaygın kullanılan video izleme platformunun yeni hizmeti Youtube TV, iOS ve Android cihazlarda açılabilecek ve Google Chromecast sahiplerinin televizyonlarından da izlenebilecek. Çok yakında hizmete sunulacak olan Youtube TV fiyatı 35 dolar olacağı belirtilirken, YouTube Red Originals film ve dizileri ücretsiz olarak kullanıcılara sunulacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *