Youtube'dan İstanbul Atatürk Havalimanı'na destek

İstanbul Atatürk Havalimanı'nda yaşanan saldırı sonrasında sosyal uygulama olan Youtbe ana sayfasında destek amaçlı Türk bayrağı paylaştı. Youtube Türk Bayrağı paylaşımı ile büyük ilgi ve beğeni aldı.

44 kişinin hayatını kaybettiği korkunç saldırı sonrasında biç çok yerden destek geldi. İstanbul Atatürk Havaliman'ını unutmadığını göstermek amaçlı, video barındırma web sitesi olan Youtube logosunu değiştirdi. Türkiye'nin yanında olduğunu Türk kullanıcılarına destek veren 15 Şubat 2005 tarihinde kurulan Youtube'un hazırlamış olduğu Logo.

İstanbul Atatürk Havaliman'ında geçtiğimiz gün meydana gelen korku dolu anlar barındıran kanlı terör saldırısında başta patlamanın olduğu ülke olan Türkiye ve daha sonrasında tüm dünya yasa boğulmuştu. Yetkili yerlerden vatandaşlar için yapılan açıklamalarda 44 vatandaşımızın hayatını kaybettiği ve 238 vatandaşımızın da yaralı olduğunu açıklayan bilgilerin ardından terör saldırısına ilişkin haberlere yayın yasağı getirildi. Bu terör olayı tüm dünyayı derinden sarstı.

Sosyal medya hesapları üzerinden mesajlar, fotoğraflar ve daha birçok şekilde 1 günlüğüne Ulusal Yas ilan ettiğimiz kanlı saldırı içinTürk halkına destek olan ve bu zorlu, üzücü durumun bir daha yaşanmaması için dünyanın her yerinden destekler geliyor. Video barındırma web sitesi olan Youtube’un Türk halkının yanında olduğunu bildiren Logo paylaşımımı büyük beğeni topladı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *