» 
»
 

Yüksek Sosyete 10. bölüm fragmanında şok eden gelişme!

Kerem, kendisi ile ilgili gerçekleri Cansu'ya anlatıyor. Cansu kendisine yalan söylediği için Kerem'i affedecek mi? Öte yandan Mert'de kendi kimliğini Ece'ye açıklıyor. Yeni bölümü ekran başına kilitleyecek Yüksek Sosyete 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölüm ve yeni bölüm tüyoları detaylarda...

Rol yapmanın yükünü omuzlarından silkeleyerek Kerem nihayet doğruları Cansu'ya anlatıyor. Ancak Cansu bu durumu pekte hoş karşılamayacak. Kendisini kandırdığını düşündüğü Kerem'e, kendisi ile ilgili gerçekleri de anlatacak mı? Ece ile Mert'in durumu ise karışık... Kerem'in aslında Mert, Mert'in ise aslında Kerem olduğunu öğrenen kızlar bu duruma alışabilecekler mi? Öte yandan Süreyya'nın ise Levent konusunda kafası karışmış durumda. Yüksek Sosyete 10. bölüm fragmanı ile akıllarda soru işareti uyandırarak, sürpriz gelişmelerle dolu yeni bölüm tüyolarını izleyicilerine sundu...

Mert ile Ece birbirlerine oldukça yoğun hisler beslemeye başladılar. Ancak Ece'nin kafasındaki Kerem profili bir türlü silinmiyor ve hislerini baskılamaya çalışıyor. Mert'i bir anda ellerinin tersi ile iten Ece, Mert'i kaybetmekle karşı karşıya kalıyor. Öte yandan Kerem ile Cansu zoraki olarak gittikleri sosyete düğünü sonrasında birlikte baş başa zaman geçirebilecekleri bir fırsat yakalıyorlar. Cansu, Süreyya'dan duyduğu ve doğduğundan bu yana uğursuz olmasıyla suçlanan geçmişini unutmak için bir günlüğüne de olsa Kerem ile yalnız kalmayı tercih ediyor. Herşeyi bir yana bırakarak rüya gibi bir geceyi yaşamaya karar veriyorlar. Süreyya ise artık tahammül edemediği biricik eşini evden kovuyor.

Buzlar kraliçesi bir annenin uğursuz evladı olmak yükünü omuzlarından silkeleyen Cansu, göremediği tüm sevgiyi Kerem'den görüyor ve o da kendi hislerini Kerem'e anlatıyor. Ece ise Mert'e Kerem'i sevdiğini söylüyor. Mert duydukları karşısında artık daha fazla direnemiyor ve sadece Ece'den bi cevap istiyor. Ancak Ece sabah sessiz sedasız kaçmayı tercih ediyor. Mert, onun yolunu keserek ondan bi cevap istediğini fakat alamadığını artık ona eskisi gibi olmayacağını anlatıyor.

Ece'nin Cansu'yu affetmesiyle, Cansu ile Kerem duygularını özgürce yaşamaya başlıyorlar. Öte yandan Süreyya'nın her fırsatta karşısına çıkan Levent onun dikkatini çekmeyi başarıyor. Süreyya onu ne kadar kendisinden uzak tutmaya çalışsa da aslında onunda derinlerde oluşan ve dile getiremediği hisler oluşmaya başlıyor.

Kerem ile Mert'in konuşması sonrasında, Mert Ece ile öpüştüklerinden bahsediyor. Bunu duyan Kerem ise Cansu'ya koşup ona kendisiyle ilgili gerçekleri anlatmaya karar veriyor. Ona engel olmak için giden Mert'e araba çarpıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *