» 
»
 

Yüksek Sosyete 11. bölüm fragmanında Cansu ile Kerem yolları ayırıyor mu?

Cansu'nun kafası, Kerem'in itiraflarının ardından oldukça karışmış durumda. Mert ise planlarının bozulmasından dolayı dostu olan Kerem ile karşı karşıya kaldı. Yüksek Sosyete'nin 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm detayları ve son bölüm özeti haber detaylarında.

Star Tv ekranlarında yayınlandığı ilk günden bu yana popülaritesi gitgide artan Yüksek Sosyete'nin 11. bölüm fragmanı için nefesler tutuldu. Yeni bölümde Cansu ile Kerem yollarını ayırıyorlar mı? Cansu'nun, Kerem'in Mert'in yerine geçtiğini söylemesi ve gerçekleri anlatmasının ardından kafası oldukça karıştı. Mert ise bu planı ilmek ilmek işlediği dostu Kerem'e, kendisine sormadan sonlandırdığı ve gerçekleri anlatmasından dolayı öfke duymaktadır.

Dostlukları büyük bir sınava giren Kerem, öte yandan da Cansu ile ilişkilerinin bir sınavdan geçtiğinin farkındadır. Yüksek Sosyete'nin yeni bölümünde neler olacak? Sadece saatler kala 11. bölüm fragmanı merakla beklenmeye başladı. Yüksek Sosyete son bölümde izleyicilerini adeta şoke etti. Kerem'in Cansu ile konuşmaya ve gerçekleri anlatmaya çalıştığı sırada engel olmaya giderken bir arabanın çarpması sonucunda yaralandı ve hastaneye kaldırıldı. O esnada Mert'in babaannesi de kaza olayını duydu ve kaza yerinde Mert'in saatini görünce fenalaştı...

Ellerinin tersi ile Mert'i iten Ece, onun kaza haberini alınca yıkıldı. Hastaneye akın ederlerken az kalsın Mert'in kimliği ortaya çıkıyordu. Öte yandan Süreyya'ya, hayatına ansızın sürprizlerle giren Levent ile birlikte çalışmaya karar verir. Ayrıca kendi içinde senelerce mücadele ettiği hayat arkadaşı Metin'den de boşanma kararı alır.

Levent, Süreyya'yı bir yere götüreceğini söyleyerek, sosyetik hayatın dışında başka hayatlarında olduğunu göstermek amacıyla onu köhne bir evde yaşayan ve eşinden dayak yiyen, uzun uğraşlar sonucunda eşinden boşanan bir kadının yanına götürür. Süreyya'ya orda çoktandır unuttuğu ve artık farkında olması gerektiği cesaretini hatırlatır.

Kerem ile Cansu ise baş başa zaman geçirebilecekleri bir gece için hazırlanırlar. Kerem o günün çok güzel bir gün olacağını söyler ve Cansu'yla ilk randevularına çıkarlar. Kerem'in sakarlığından dolayı masa örtüsü alev alır ve ikili komik anlar yaşar. Mert ile Ece ise o anlarda romantik dakikalar yaşamaktadır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *