» 
»
 

Yüksek Sosyete 12. bölüm fragmanı 8 Eylül için ekranlara kilitliyor

Yüksek Sosyete'nin 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşler giderek karmaşık bir hal almaya başladı. Cansu kendi hakkındaki gerçekleri Kerem'e anlatacak mı? Cansu'nun ağabeyi Can'a neler oluyor? 8 Eylül'de ekranlara gelecek Yüksek Sosyete'nin yeni bölümü ve son bölüm özeti detaylarda...

Ekranların yıldızı parlayan dizisi Yüksek Sosyete'de işler her gün biraz daha karışıyor. Kerem'in her şeyi itiraf etmesi yetmiyor ve sıra Cansu'ya geliyor. Süreyya'nın Mert ile Cansu'yu buluşturmak istemesinde neler yaşanacak? İki sosyetik ailenin buluşması gerçekleşecek mi? Cansu, kimliğinin ortaya çıkmaması için ve Mert ise Ece’ye ihanet etmemek için buluşmadan kaçmaya çalışacaklar. Öte yandan Metin'in Pırıl'dan olan bebeğini nüfusuna aldığını öğren Süreyya, iyice öfkeleniyor. Öfkesinden ne yapacağını şaşırıyor. Metin'den boşanmak istediğini söyleyince Metin ne tepki verecek? Can'da ne oldu? Yeni bölüme saatler kala sorular cevap bulacak.

Yüksek Sosyete’nin 12. Bölüm fragmanı ve son bölüm özeti dizi yayınlandığında güncellenecektir. Yüksek Sosyete gelişmeleri için takipte kalın… Peki son bölümde neler oldu? Cansu, Kerem’in kim olduğunu öğrenince büyük bir hüsrana uğrar. Çünkü sevdiği adam ona yalan söylemiştir. Bunun üzüntüsünü yaşarken bir yandan da kendi söylediği yalanları da Kerem gibi bir anda itiraf etmek ister fakat yapamaz.

Kerem’in Mert’in planlarını alt üst etmesi de Mert’i sinirlendirir ve senelerdir dost olan ikili bu kez karşı karşıya gelirler. Kerem hem aşkta hem de dostlukta büyük bir sınava girmiştir. Süreyya ise hayatına sürprizlerle çıkagelen Levent’i artık reddetmeyip onunla ortak bir iş yapmaya karar vermiştir. Levent’in hayatına girmesi ile her şey değişecektir. Levent onun hep bir tutsak içerisinde olduğunu ve cesaretsiz olduğunu ima etmektedir.

Süreyya Levent’in her sözünden etkilenmektedir. Kerem ile Mert ise sonunda barışmışlardır. Metin’in Işıl ile birlikte kalıyor olmasının olumsuzlukları yetmezmiş gibi bir de Işıl’dan olan bebeğini nüfusuna geçirdiğini Begüm’den öğrenen Süreyya sinirlenmiştir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *