» 
»
 

Yüksek Sosyete 14. bölüm fragmanında Kerem ile Cansu ayrıldı!

Star Tv'nin heyecanla izlenen dizisi yüksek Sosyete 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Cansu, sosyetik hayatını itiraf edemediği Kerem'den ayrıldı. Kerem ayrılığı çabuk kabullendi! Yüksek Sosyete yeni bölümde neler olacak? Son bölüm özeti detaylarda...

Yüksek Sosyete'nin 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Sosyeteden olduğunu itiraf edemeyen Cansu, Kerem'den ayrılmayı seçti. Öte yandan Yüksek Sosyete'deki sürpriz isim Kerem ile Cansu'nun arasına girecek gibi görünüyor. Olivia'nın başına Kerem mi geçiyor? Ekranların reyting rekorları kıran heyecan dolu dizisi Yüksek Sosyete'nin yeni bölümünde neler olacak? Can'ın ölümü Korhan ailesini derinden sarsmıştır. Herkes yavaş yavaş toparlanmaya çalışır. Ancak Işıl tüm dengeleri bozmuş yaptığı bir hamle ile tam da boşanma aşamasında olan Süreyya'nın verdiği karardan geri dönmesine neden olmuştur. Yüksek Sosyete'nin son bölümünde ağabeyini kaybetmenin acısını yaşayan Cansu, taziyeye gelen Mert Çalhan ile karşı karşıya gelir. Ve artık Cansu için yüzleşme vakti gelmiştir. Mert, Kerem'in kandırıldığını düşünerek Cansu'ya doğruyu söylemesi yönünde baskı yapar. Levent, Süreyya'nın acılarına merhem olmaya karar vermiştir.

Süreyya ise bir karar vererek Işıl'ın evinde olduğunu düşündüğü Metin'in yanına gider. Işıl'ın yanında Metin'e ona boşanma davası açtığını ve boşanacağını söyler. Ancak Metin'den hiç de ummadığı bir tepki alır. Metin gözyaşlarına boğularak Süreyya'nın ayaklarına kapanır. Işıl ise şoktadır. Süreyya evden ayrılır ve Işıl ise Metin'i evden kovar. Süreyya yine Metin'i affeder ve bir süreliğine boşanmayı askıya alır.

Kararını Levent'e açıklayan Süreyya, Levent'te korku oluşturur. Levent dayanamaz ve Süreyya'ya ona olan aşkından bahseder. Süreyya senelerdir ektikliğini yaşadığı aşkı ve sevgiyi bir anda Levent'ten görür. Levent'e umut verici sözler söyler. Metin eve geldiğinde çocuklarını ve Süreyya'yı karşısına alarak, artık evde herkesin mutlu olacağını ve herkesin istediğinin yapılacağını söyler. Cansu'nun kulaklarında Can'ın sözleri çınlar ve kendi istediği şekilde yaşamaya karar verir. Taziye evine gelen Işıl, kapıda Cansu engeli ile karşılaşır. Tam da tartıştıkları sırada Süreyya çıkagelir. Işıl, Süreyya'nın en acı gününde ona Metin'in kendisine ev hediye ettiğini ve kendisinin de o ailenin bir parçası olduğunu söyler. Süreyya acısı ile birlikte deliye döner ve Işıl'ı kovar. Metin'in yanına giden Süreyya, tüm davetlilerin yanında Metin'e tokat atıp onu da evden kovar. Şirkete geçeceği haberini babasından duyan Cansu, akşam Kerem ile buluşmaya gittiğinde ona ayrılmak istediğini söyler.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *