» 
»
 

Yüksek Sosyete 15. Bölüm fragmanında Cansu ve Kerem'i ayıran zorlu yollar

Star TV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Yüksek Sosyete 15. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde Cansu'yu köyü bir sürpriz bekliyor. Cansu ile Kerem ayrıldı! Kerem'in hayatına yeni biri giriyor mu? Bu akşam yayınlanacak Yüksek Sosyete yeni bölümde neler olacak? Son bölüm özeti ve yeni bölüm gelişmeleri haberde...

Bi Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, başrollerinde Hazar Ergüçlü, Engin Öztürk, Ozan Dolunay, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Zuhal Olcay, Hakkı Ergök gibi isimlerin bulunduğu Star Tv ekranlarının beğenilen dizisi Yüksek Sosyete 15. Bölüm fragmanında neler olacak? Yazı Odası'nın kaleminden çıkan ilgi çekici senaryosu ile Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi olan Yüksek Sosyete'nin yeni bölümünde izleyicisini hangi gelişmeler bekliyor? Cansu, omuzlarındaki yüklerden Kerem'den ayrılarak kurtulabilecek mi? Yoksa o omuzlara daha fazla mı yük binecek? Kerem'in hayatına girecek kişi kim?

Cansu Kerem'den ayrıldığı için Kerem'in yeni hayatına giren eski arkadaşını deli gibi kıskanacak. Kerem'in ilgisini de gören Cansu, kendi kendini kahredecek. Öte yandan Bedia, Mert'in hayatındaki kişinin Ece olduğunu öğrenecek. Ece'yi karşısına alıp, Mert'e kendi camialarından bir kızın yakışacağını söyleyecek. Olivia'nın başına Kerem mi geçiyor? Cansu, ablasına Kerem ile ilgili herşeyi anlatıyor. Cansu'nun ablası, Kerem'i yeni bir kızla tanıştıracak. Ancak bu kız Kerem'i eskiden zaten tanıyor olacak. Begüm, Cansu'nun canını acıtmak için mi uğraşıyor?

Yüksek Sosyete'nin son bölümünde, ağabeyi Can'ın ölümünden sonra yasa bürünen Korhan ailesi olayın şokunu henüz atlatamamıştır. Cansu, Kerem'den ve arkadaşlarından adım adım kaçarken, Korhan konağına Bedia ile gelen Mert'e yakalanmıştır. Mert ile yüzleşen Cansu, tüm gerçekleri anlatmıştır. Mert ise gerçeği biran önce Kerem'e söylemesi gerektiğini dile getirmiştir. Öte yandan Mert'de Ece'ye tüm gerçekleri bir çırpıda anlatmış ve Ece'yi kahretmiştir. Ece, kendisinin artık Mert'e uygun olmadığını düşünmektedir. Öte yandan Bedia Mert'in sevdiği kızı bulmak için uğraşmaktadır.

Işıl ise ilmek ilmek ördüğü planlarının suya düşmesi ile hüsrana uğramış, Süreyya'nın ayaklarına kapanan Metin'i kapı dışarı etmiştir. Ancak daha sonrasında ise ailenin gizli sırlarını magazine röportaj vermekle tehdit edip, Metin'i yanında tutmayı başarmıştır. Ancak Metin, Süreyya'ya en zayıf tarafını göstermiş ve oğlu Can'ın ölümünden kendisini suçlu hissettiğini söylemiştir. Süreyya ise vicdanına yenik düşerek boşanma davasını ertelemiştir. Yüksek Sosyete'nin yeni bölüm fragmanı yayınlandığı anda haberimizdeki yerini alacaktır. 15. Bölüm fragmanına "Haberin Videosu" butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz. Takipte kalın...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *