» 
»
 

Yüksek Sosyete 15. Yeni bölüm fragmanı 6 Ekim için heyecan dolu!

Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi Yüksek Sosyete'nin 15. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dün akşam Star TV ekranlarına gelen bölümü ile izleyicilerini şoke etti. Yüksek Sosyete'nin 14. Bölümünde Kerem'in karşısına bir anda çıkan kadınla arasındaki yakınlaşma gözlerden kaçmıyor. Son bölüm özeti detaylarda...

Bi Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği Star TV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Yüksek Sosyete'nin 15. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Perşembe günlerinin vazgeçilmezi olan Yüksek Sosyete'nin son bölümünde çarpıcı gelişmeler yaşandı. Cansu, Kerem'den ayrılma kararını aldı. Ancak Kerem gayet soğukkanlı görünüyor. Bunun üzerine Kerem'in hayatına giren yeni kadın Sude, Cansu'yu çileden çıkarıyor. Henüz ayrılığın acısı taze olan Cansu, bu sefer de Kerem'i tamamen kaybetme ihtimali ile karşı karşıya kalıyor. Öte yandan Can'ın ölümünden sonra boşanmak isteyen Süreyya'yı davadan vazgeçiren Metin, onun gönlünü almak için çabalıyor. Fakat bu durum Levent'in hiç hoşuna gitmiyor ve Süreyya'ya cevap vermesi zor bir soru soruyor. Yüksek Sosyete'nin son bölümünde Cansu, sosyeteden olduğu için ve bu gerçeğin Kerem'i üzeceğini bildiği için Kerem'den ayrılır.

Kerem'in bütün çabaları ise boşa çıkar ve Cansu aldığı kararından dönmez. Işıl ise Metin'in kendisini terk edip Süreyya'ya dönmesinin ardından Korhan ailesinin itibarını alt üst edecek sırları açıklamak üzere magazin kanalına canlı yayına katılmak için hazırlıklar yapıyor. Öte yandan Cansu, ablası Begüm'den yardım istiyor. Olivia’da çalıştığını ve Kerem’i, Mert’i her şeyi anlattı. Begüm duydukları karşısında şok geçiriyor. Öte yandan Kerem ise perişan bir halde yaşananları anlamaya çalışıyor.

Kerem ile Mert’in okuldan tanıdığı eski arkadaşları Sude, bir anda karşılarına çıkıyor. Sude’nin güzelliği karşısında Kerem ve Mert şok geçiriyor. Sude’nin Kerem’e yakın davranışları gözden kaçmıyor. Görüşmelerin ardından Sude, Mert ile ortak oluyor. Öte yandan Süreyya gelen bir telefon ile şok oluyor. Işıl’ın her şeyi magazin programına anlatacağını duyuyor ve Metin’e haber veriyor. Bedia ise Ece ile konuşup, Ece’nin Mert’in sevgilisi olduğunu bilmeden onu üzecek ağır sözler söylüyor. Cansu içindekilere Kerem’e dökmek için aradığında karşısındakinin Sude olduğunu bilmeden tüm duygularını anlatıyor. Ancak Sude, ona kötü bir oyun oynuyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *