» 
»
 

Yüksek Sosyete 17. Bölüm fragmanında Cansu ve Kerem barışıyor mu?

Star TV ekranlarında her Perşembe 20.00'da izleyicisi ile buluşan Yüksek Sosyete 17. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yüksek Sosyete'nin yeni bölümünde Cansu ve Kerem için yollar yeniden kesişecek mi? Kerem hayatının şokunu yaşadı. Cansu, Kerem için mücadele edecek mi? Soruların cevapları 20 Ekim'de...

Reyting rekorlarını Perşembe günleri alt üst eden sevilen romantik dizi Yüksek Sosyete'nin 17. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde Cansu ve Kerem'i hangi gelişmeler bekliyor olacak? Cansu ve Kerem artık tamamen ayrıldı mı? Yoksa kader yeniden ağlarını Kerem ve Cansu için örecek mi? Yüksek Sosyete yeni bölümü ile bu akşam 20.00'da Star TV ekranlarına gelecek. Yeni bölüm heyecanla beklenirken 16. Bölüm fragmanı da merak ediliyor. Yüksek Sosyete son bölümde Cansu ve Kerem'in arasında esen soğuk rüzgarlar devam ediyor. Cansu, Kerem'in kendisine ihanet ettiğini düşünüyor ve büyük hayal kırıklığı yaşıyor.

Kerem ile Cansu'nun arasının açık olmasını fırsat bilen Sude, yine her fırsatı değerlendirerek Cansu'ya Kerem'i kendisinin daha çok tanıdığını söylüyor. Yani resmen Kerem için savaşacağını dile getiriyor. Mer ise Kerem'in Olivia'dan ayrılışı için veda partisi hazırlıkları içerisinde... Mert parti için Cansu'yu ikna etmeye gittiği sırada, Sude'de Mert'in peşine takılıyor. Asıl amacı Cansu'nun gerçek hayatıdır. Cansu'nun giydiği pahalı elbiseler dikkatini çeken Sude, şüphelerinde yanılmadığını görüyor. Cansu'nun Korhan ailesinin en küçük bireyi olduğunu öğrendiği anda büyük bir plan yapıyor.

Cansu henüz partiye gelmemişken, partide Kerem ile ilgili güzel şeyler ekranlardan izleniyor. Ancak bir anda tüm Olivia'yı şoke eden görüntüler yayınlanıyor. Mert ve Sude haricinde hiç kimsenin bilmediği, Cansu'nun Korhan ailesinden olduğu gerçeği çarşaf çarşaf ekranlarda ve hatta gazetelerde yayınlanıyor. Kerem'den özür dilemek için gelen Cansu bir anda görüntüleri görünce Kerem'in ağır sözlerine maruz kalıyor. Artık Cansu ve Kerem için her şey daha da zor olacaktır. Kerem, Cansu'yu affedecek mi? Peki hem Cansu'dan hem de Bedia'dan hayatın sillesini yemiş olan Kerem, ne yapacak?

Yüksek Sosyete'nin yeni bölümünde Bedia, Ece'yi işten kovuyor. Kerem ise başka birine dönüşüyor. Can Korhan'ın ölmeden önce hisselerini Cansu'ya devrettiği öğreniliyor. Babası Metin ise toplantıda bu gerçeği açıklıyor. Genel Müdür olan Cansu'ya yardımcılık edecek kişi ise Kerem oluyor. Cansu ve Kerem'in müthiş karşılaşması yoksa bir tesadüften ibaret değil mi?

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *