» 
»
 

Yüksek Sosyete 18. bölüm fragmanında Cansu ile Kerem kaosu

İzleyicisini her Perşembe Star TV ekranlarına kilitleyen Yüksek Sosyete 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yüksek Sosyete yeni bölümde Kerem ile Cansu'nun bağları tamamen kopuyor mu? Sude'nin oyunları ile Cansu ve Kerem aşkı sona mı erdi? Yüksek Sosyete 27 ekim gelişmeleri detaylarda.

Başrollerinde Hazar Ergüçlü ve Engin Öztürk'ün yer aldığı Bi Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği Yüksek Sosyete'nin 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yüksek Sosyete'nin yeni bölümünde Cansu ile Kerem aşkı tamamen bitiyor mu? Cansu, Sude'nin oyununa gelen Kerem'in giderek başka bir adama dönüşmesini şaşkınlıkla izlemektedir. Ancak diğer yandan ise kalbi paramparça olmuştur. Süreyya ile Levent ilişkisinde ise durum farksız. Süreyya vicdanına yenik düşerek Metin'den uzak duramamakta ve Levent'le yaşayacağı aşkı ötelemektedir.

Yüksek Sosyete yeni bölümde Koran Holding'de çalışmaya başlayan Cansu, Kerem'in neden geldiğini anlamaya çalışmaktadır. Kerem'in kendisinin yardımcısı olarak işe başladığını öğrenmesi, Cansu'yu giderek bir kaosun içerisine sürüklemektedir. Kerem ise Sude'nin oyunlarına gelmektedir. Kerem adeta mühürlenmiştir. İhanete uğradığını düşündüğü için Cansu'ya olan öfkesi aşkını bastırmaktadır.

Yüksek Sosye son bölümde bütün dengeler alt üst oldu. Star TV'de Perşembe günlerinin vazgeçilmezi olan Yüksek Sosyete son bölümü ile izleyicilerini şoke etti. Zengin ve soylu bir ailenin en küçük kızı olan Cansu'nun bir tezgâhtar olarak çalıştığı gerçeğini öğrenen ailesi onu göz hapsine almıştır. Ancak Cansu ile Kerem'in yolları yeniden kesişecektir. Kerem ile Koran Holding'te karşılaşan Cansu, neler olduğunu anlamaya çalışır. Mert ile Ece ise Bedia'nın davranışlarından dolayı ne yapacaklarını bilememektedir.

Öte yandan Koran konağında ipler gerilmiştir. Işıl'ın Metin'e gözdağı vermek amacıyla kapısına bıraktığı Ela, Süreyya ile Metin arasındaki buz dağlarını yeniden oluşturmuştur. Süreyya yaşadığı bu olumsuzluklardan dolayı ise çıkmazın tam ortasında kalakalmışyır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *