» 
»
 

Yüksek Sosyete 2. bölüm fragmanında Cansu'yu neler bekliyor?

Ekranlara bomba gibi gelen Yüksek Sosyete dizisinin 2. bölüm fragmanı yayında. Star Tv'de izleyicileri ile buluşan dizinin yeni bölümünde süpriz gelişmeler var. Son bölümde neler oldu? Cansu Kerem ile aşk yaşayacak mı? İşte detaylar...

Reyting listesinde daha şimdiden başı çeken Yüksek Sosyete dizisi, izleyicilerde büyük merak uyandırdı. Bir yanda aşk var. Öte yanda mutsuz ve çocuğuna ilgisiz anne, onun eşi ile sorunları. Zengin ve lüks hayattan bıkmış genç bir kız. Bu mükemmel dizinin başrollerinde Engin Öztürk Kerem'i, Hazar Ergüçlü Cansu'yu, Meriç Aral Ece'yi, Ozan Dolunay Mert'i canlandırıyor. Kerem ile Cansu'nun diyalogları şimdiden merak ediliyor. İkili arasında aşk filizlenecek mi? İlk bölümü ile ekranlara gelmesi ile sosyal medyada sıkça kendinden söz ettirdi.

Dizi ilk bölümde yüksek sosyetenin tanınan, itibar sahibi olan ailenin en küçük üyesi olan Hazar Ergüçlü, Cansu Koran karakterini canlandırıyor. Cansu yaşadığı zengin hayata ait olmadığını düşünür. Annesinin Cansu için bulduğu, aileye uygun olduğunu düşündükleri damat adayı Mert karakterini canlandıran Ozan Dolunay ile buluşmaya gönderiyor. Gerçekleşmeyen buluşmadan sonra rastgele karşılaştığı falcının söylediği gibi kendine yeni bir hayat kurmak için işaretleri izler. Engin Öztürk'ün canlandırdığı karakter olan Kerim ise varlıklı bir aileye hizmet eden mütevazi bir ailenin tek oğludur ve bu aileye hizmet ederek büyümüştür. Hizmet ettiği bu ailede Mert, Kerem'in en yakın arkadaşıdır. Kerem çocukluk arkadaşı olan Mert ile hayallerini gerçekleştirmek için bir aylığına anlaşma yaparak yer değiştirirler. Cansu ve Kerem'in karşılaşması, tam da bu anda başlamış olur. Ters köşe olan hayatlarının birbirine açıklayamadıkları yeni dünyada onları neler bekliyor?

Yüksek Sosyete 2. bölümü ile 23 Haziran'da ekranlara gelirken yeni bölüm için yayınlanan fragmanında Cansu Keremi lüks arabalar içinde görünce tahmin ettiği gibi biri olduğunu düşünecek ve hayal kırıklığına uğrayacaktır. Cansu Kerem'in doğru insan olup olmadığını anlaya bilecek mi? Cansu aşık olup, aşkı sayesinde aradığı hayatı bulabilecek mi?

Yüksek Sosyete'nin ilk bölümünde neler oldu? Yüksek sosyetenin tanınan, lüks ve görkemli hayatına sahip olan ailenin en küçük kızı olan Cansu. Yaşadığı bu hayata ayak uyduramamakta. Annesinin istediği gibi biri olmaya çalışmaktan ve isteklerini yapmaktan sıkılan Cansu, annesinin damat adayı olarak gördüğü Mert Çalhan ile ayarladığı buluşmaya isteksiz olarak hazırlanır ve şoförü ile buluşmaya giderken trafikte araca yaklaşan çiçekçi kız ile Cansu kısa bir sohbet eder. Sonrasında şoförünün küçük yaşta abartılı makyajın güzel olmadığından bahseder ve Cansu bunun üzerine buluşmaya giderken abartılı kıyafetlerinin üstüne takıp takıştırır ve ağır bir makyaj yapar. Mert Çalhan bu sırada yakın arkadaşı olan Kerim ile buluşur ve babaannesinin ayarladığı buluşmaya onun gitmesini ister. Kerim çocukluktan beri Mertin kurtarıcılığını ve hizmetini yapmıştır ve bu isteğinin son olmasını dile getirerek kabul eder.

Kerim Cansu'yu buluşma mekanının otoparkında görür kısa bir süre izler ve kafeteryaya çıkar. Kerim, sipariş verdiği personel ile konuşma esnasında Cansu gelir ve yanlış zamanda duyduğu kelimelerle oradan uzaklaşır. O sırada Cansu'nun annesi arar ve bir falcı evine girmiş bulunur. Orada fal baktıran Cansu işaretler peşinde koşmaya başlar. Mert'in babaannesi de Mertin Organik marketlerinin başıma geçmesini ister. Yakın arkadaşı olan Kerim kızla buluşma işinin olmamasının üzerine Mert'in iş yerine gider, o sırada Oliva'yı teftişe gelenlerle karşılaşır ve Kerim iş yerinin gerçek sahibiymiş gibi Oliva'yı kapanmaktan kurtarır. Cansu ile yüz yüze ilk karşılaşması burada başlamış olur.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *