» 
 

Yüksek Sosyete 26. final bölümü ile ekranlara veda edecek

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Yüksek Sosyete, reyting düşüşleri nedeni ile final yapmaya karar verdi. Yüksek Sosyete 26. bölümü ile son kez yeni bölümüyle ekranlarda yer alacak.

Dizilerde adeta yaprak dökümü yaşanıyor. Tatlı İntikam, Familya ardından Kiralık Aşk, Babam ve Ailesi derken şimdi de Yüksek Sosyete dizisinin final yapacağı açıklandı. Yüksek Sosyete'nin 26. bölümü ile son kez ekranlarda yer alacağı belirtiliyor. Star TV ekranlarında Perşembe günü yayınlanmaya başlanan yaz dizisi istikrarlı bir şekilde reytinglerdeki başarısını devam ettirince yeni sezonda da devam etmiş, ancak daha sonra günü Cumartesi olarak değiştirilmişti.

Perşembe günü yerini kaptırdığı dizi ise Ay Yapım'ın yeni projesi Cesur ve Güzel olmuştu. Reytinglerinin düşmesi ile birlikte Yüksek Sosyete'de final kararı alındı. Reytinglerdeki bu düşüşün de iddialı pek çok dizinin gerisinde kalması bir de gününün değiştirilmiş olmasının sebep olduğu düşünülüyor.

Başrollerinde Hazar Ergüçlü, Engin Öztürk, Zuhal Olcay, Hakkı Erkök ve Taner Barlas gibi isimlerin yer aldığı Yüksek Sosyete, reytinglerin kurbanı oldu. Neredeyse bir seneyi geride bırakan dizinin 26. bölümde final yapacak olması izleyicilerini üzdü. Yeni haftada Yüksek Sosyete 24. bölümü ile 10 Aralık'ta Star TV ekranlarına yeniden gelecek. Ancak iki hafta sonra Yüksek Sosyete 26. son bölümü ile ekranlarda son kez yeni bölümü ile yayınlanacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *