» 
»
 

Yüksek Sosyete 3. bölüm fragmanında çarpıcı ve şok gelişme

Bir çok yapımı geride bırakan, reytingleri sallayan romantik dizisi, Yüksek Sosyetenin merakla beklenen gelişmeleri 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

Reytingleri alt üst eden Yüksek Sosyete dizisinin yeni bölümünün 2.fragmanı yayınlandı. Yüksek Sosyete dizisinin son bölüm özetini sizler için paylaşıyoruz. Dizide oynayan Hazar Ergüçlü'yü Cansu karakteriyle tanıdık. Cansu yaşadığı lüks evinde ailesi ile sıkıntılar yaşadığı için kendi evine çıkma isteğini annesine kabul ettiremedi. Başrol oyuncusu olan Engin Öztürk, Kerem yakın arkadaşı olan Ozan Dolunay'ın Mert karakterinin 1 aylık yer değiştirme mevzusu, Kerem'in canını sıkmaya başladı. Mert'in Kerem'e sosyete olma tekniklerini göstermesi, Cansu'nun kafasını karışmasına neden oldu. Cansu Kerem'in tutarsız görünen davranışlarının sonucunda verdiği karar da, tahmin ettiği gibi biri olduğunu ve kendisini etkilemek için iyimser olduğunu dizide dile getiriyor. Bölümün son dakikalarında Cansu yaşadığı talihsiz bir olay sonucunda işinden kovulacak mı?

Dizinin Sarıyer İstinye taraflarında yapıldığı ve de güzel, keyifli çekimlerin olduğu konuşuluyor. Yüksek Sosyete dizisinin diğer diziler karşısında şimdilik çok fazla ön plana çıkamayacak gibi görünse de, asıl reytinglerin ve izleyicisinin 3. bölümü ve daha sonraki bölümlerinde asıl reytingler belli olacak gibi görünüyor. Dizide zengin kız olan Cansu'nun, zengin olan Mert'in yakın arkadaşı fakir olan Kerem'e karşı düşünceleri ne olacak? Kerem'in hikayesi oldukça ilgi çekici olacak ve sevilecek gibi duruyor. Yeni bölüm 30 Haziran'da izleyicileri ile buluşmayı beklerken, Yüksek Sosyetenin 3. bölüm fragmanını sizler için takipteyiz.

Dizinin 3. bölüm fragmanında bomba gibi gelişmeler oldu. Işıl, Metin Korhan'dan olan çocuğu, Bedia Sultan’ında katıldığı vakıf görüşmesinde gözler önüne çıkartacak. Bu durumu Süreyya, oğluna anlattı ve bu bölümde oğlu babasına sesini yükseltecek. Metin Korhan sevgilisinden de eşinden de neden ayrılamıyor? Işıl’ın Süreyya’yı rencide etmesi Metini neden bu kadar sinirlendiriyor? Süreyya Korhan öfkesini yine küçük kızı Cansu'dan çıkarttı. Cansu'nun doğumu olmasaydı yaşadığı bu sorunların olmayacağını düşünen Süreyya dizinin her bölümünde görülüyor. Mert, Ece'yi 1 ay da kendine aşık etmeye çalışırken gerçekten aşık mı olacak? Kerem ile Cansu arasındaki buzlar eriyecek mi? Bedia sultan Mert’e uygun bir gelin adayı olarak kimi bulacak? 30 Haziran perşembe günü yeni bölümde sizleri neler bekliyor?

Hazar Ergüçlü'nün geçtiğimiz yıllarda oynadığı dizi isimleri ve canlandırdığı karakterler, Kuzey Güney de Simay Canaş karakteri ile 2011 yılında ekranlarda tanıştığımız güzel oyuncu en çok rövanşını bu dizi ile aldı. Med cezir dizisinin Eylül Buluter karakteriyle hayran kitlesini arttırdı. Analar Anneler dizisinde Kader rolü ile bir kez daha ekranlarda göründükten sonra son olarak Yüksek sosyete dizisinde Cansu Korhan'ı canlandırıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *