» 
»
 

Yüksek Sosyete 4. bölüm fragmanında inanılmaz karar 14 Temmuz

Star Tv'de geçtiğimiz hafta bayram nedeni ile yayın yapmayan Yüksek Sosyete dizi bu akşam 4. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Seyirciler Yüksek Sosyete'nin yeni bölümünde sürpriz gelişmelere tanık olacak. Yüksek Sosyete 14 Temmuz Perşembe

Birçok dizi yapımını geride bırakan yeni sezon dizisi Yüksek Sosyete, meraklı gözleri geride bırakarak bir haftalık aradan sonra ekranlara geri dönüyor. Sezonun gözdesi olan Yüksek Sosyete 4. bölüm fragmanıyla bomba gibi geliyor. Cansu ve Kerem arasındaki gelişmeler nasıl sonuçlanacak? Kerem'in başkası ile evleneceğini öğrenen Cansu nasıl bir tepki verecek? Yüksek Sosyete 14 Temmuz Perşembe akşamı izleyicisi ile buluşmasına saatler kaldı.

Yüksek Sosyete dizisinde son gelişmeler. Kerem Cansudan özür diler ve işe geri çağırır. Cansuda bu durumdan çok mutlu olur ve kabul eder. Cansu, Kerem ile çok keyifli ve huzurlu anlar geçirir. Birlikte sıkça zaman geçirmeye başlarlar. Aynı mutfakta birlikte yemek bile hazırlarlar. Bu samimi ve eğlenceli yakınlık ikisi içinde çok keyifli geçmeye başalar. Fakat en yakın arkadaşı olan Ece'nin de Kerem'e olan ilgisinden dolayı mesafeli durmaya çalışır. Her mutlu anlarında terslikler olan Kerem ve Cansu ne kadar daha uzak durabilecekler birbirlerinden. Kerem ile Cansu bir parka gider ve orda tam herşey güzelken telefonu çalar ve en yakın arkadaşı olan Ece'den mesaj gelir. Mert olarak bilinen Kerem'in Sevgilisinin olduğunu ve yakında evlenecek olduğunu öğrenen Ece mesajında Cansu'ya bunları yazmıştır.

Kerem'in evleneceğini öğrenen Cansu, ondan uzak durmak için köşe bucak kaçmaya başlar, fakat her kaçışında tüm yollar Cansu'yu Kereme yakınlaştırır. Ece'nin öğrendiği bu haber kendisini fena halde yıkar ve çağresizce arabeskin kollarına atılır. Ece'yi teselli etme işi de tabi ki Mert'e düşer. Bu olayların yanı sıra bir de Oliva'nın davetsiz misafirleri çıkar. Ayşen hanım, oğlu Kerem'in aklını karıştıran kızı görmek için Oliva'ya baskın düzenler. Bedia Sultan da kılık değiştirerek Mert'in çalıştığı yeri kontrole gelir. İki taraftan da baskına uğrayan yakın arkadaşlar Kerem ve Mert kendilerini bir köşe kapmaca oyununun içinde bulur.

Kerem'in nişanlısı olan Şirin, Cansu'nun Kerem'in kafasını karıştırdığını düşünüyor. Kerim'de çağresiz bir şekilde mantık ile mi yoksa kalbi ile mi hareket edeceğini bilemiyor ve en yakın arkadaşı Mert'ten yardım istiyor. Mert'te ikisini aynı anda idare etmesini ve kalbi hangisi için attığını görmesini istiyor.

Cansu, annesinden gördüğü sert tavırlara artık dayanamıyor ve ağlıyor. Cansunun abisi ayak üstü onunla konuşuyor ve Cansu'ya artık uğursuz mevzusunun kapanacağını söylüyor. Cansu abisi ile ilk defa bu kadar yakın görünüyor vede ilk defa hayatında olanlardan abisine bahsediyor. 

İki oyuncumuzun da engelleri olmasına rağmen gönüllerine söz geçirip birbirlerinden uzak dura bilecekler mi? Mert ise ilk tanışmalarında anlaşamadığı Ece ile aralarında ki buzlar çözülecek mi? Başta Kerim ile girdiği bir iddia uğruna da olsa etkileme girişimlerinde bulunan Mert, doğal ve sevimli Ece kızımızdan etkilenecek mi? Mert ve Ece arasında bir yakınlaşma olacakken, Bedia sultan Mert’e uygun bir gelin adayı arayışına girişecek. Bu aramalar sonucunda Bedia sultanın bulduğu aday kim olacak?

Hayatta ait oldukları yeri arayan, farklı dünyalardan iki gencin hikayesinde gelişmeler ne olacak? İzleyicileri neler bekliyor? Bayram nedeni ile bir hafta ertelenen yeni bölüm izleyicisi ile yeniden buluşacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *