» 
»
 

Yüksek Sosyete 5. Bölüm Fragmanında neler oluyor?

Star Tv ekranlarıda yayınlanan ve her dakikası merakla izlenen Yüksek Sosyete dizisinin 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında izleyiciyi neler bekliyor? Dizi hakkında merak edilenler haber detayında...

Star Tv ekranlarının gözdesi haline gelen Yüksesk Sosyete 5. bölüm fragmanında yine heyecan dorukta. Bi Yapım'ın hazırlamış olduğu bu yeni proje olan Yüksek Sosyete dizisi çok sevildi. Çiçeği burnunda dizide neler oluyor? Birbirinden heyecanlı sahneleriyle ekranlarda olan dizinin son bölüm özetini sizler için paylaşıyoruz.

Yüksek Sosyete'de Kerem'in evleneceğini en yakın arkadaşı olan Ece'den öğrenir. Bunun üzerine Cansu Kerem'den uzaklaşmaya çalışır. Fakat Cansu her geri adım attığında Kerem'e daha çok yakınlaşır ve bu durumdan rahatsız olur. Cansu'nun tek arkadaşı olan Ece'de Kerem'e aşıktır ve onun evlenecek olduğu haberini öğrenince yıkılır. Ece'yi teselli etme görevi de Mert'e düşer. Tabi bu durumdan Mert rahatsız değildir. Cansu'da arkadşının Kereme olan öfkesini atması için iş yerlerinin kızlar soyunma odasına Kerem'in resmini asar ve dart iğneleri ile Kerem'in yüzünü delik deşik eder. Ece bu sayede Mert'in kaşısına geçer ve kendine geldiğini söyler.

Bu sırada Oliva'da kaos meydana gelir. Kerem'in annesi Ayşen hanım, Kerem'in aklını karıştıran ve gelin adayı olarak çok sediği Şirini üzen kızı görmek için Oliva'ya baskın düzenler. Tabii Bedia Sultan'da Mert'i teftiş amaçlı kılık değiştirerek Oliva'ya kontrole gelir. İki taraftanda olayların karışacağı çok net bir şekilde belli olan dizide zor anlar yaşanır. Dizinin yayınlanan son bölümünde oyuncularımız köşe kapmaca oyununda kendilerini bulur.

Mert, Ece'yi 1 ay da kendine aşık etmeye çalışırken gerçekten aşık mı olacak? Kerem ile Cansu arasındaki buzlar nasıl eriyecek? Mert'in Oliva'da çalışmadığını öğrenen Bedia sultan ne tepki verecek? Ece Mert'ten etkilenmeye mi başlayacak?

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *