» 
»
 

Yüksek Sosyete 6. son bölüm fragmanı ile heyecan dorukta olacak!

Star Tv'nin beğenilen dizisi Yüksek Sosyete son bölüm fragmanı merakla beklenirken, 28 Temmuz için meraklı bekleyiş de başlamış durumda. Peki bu akşam ekranlarda yerini alacak olan Yüksek Sosyete yeni bölümde neler olacak işte detaylar...

Star Tv ekranlarının yıldızı olan Yüksek Sosyete 6. bölüm fragman ile yine tüm seyirciyi etkisi altına alması beklenirken, ekranlara son bölümü ile gelen dizi Bi Yapım tarafından hazırlanıyor. Yaz sezon projesi olarak yayınlanan Yüksek Sosyete dizisi herkes tarafından büyük ilgi gördü. Dizi hakkında kaçırdığınız ya da merak ettiğiniz tüm detayları sizler için paylaşıyoruz.

Geçtiğimiz bölüm hakkında kısa bir özet ile hatırlatmada bulunalım. Yüksek Sosyete'de Kerem evleneceği kız olan Şirin'e daha önce vermediği fırsatları verir. Onunla gerçekten evlenebileceğini ve aşık olabileceğini düşünen Kerem bu konuda yanılır çünkü Şirin'in davranışları ona ters gelir ve üzer. Bu durumu Şirin’e de yansıtır ve o da soluğu Kerem'in annesi Ayşen hanımda alır. Ayşe hanım, Şirin'i o halde görür ve Kerem'in iş yerine gider. Bu sırada Bedia Sultan da Mert'in ne işler karıştırdığını öğrenmek için gider ve bu şekilde Oliva'da köşe kapmaca başlar.

Bu akşam yayınlanacak olan Yüksek Sosyete son bölüm gelişmeleri hakkında detaylar... Cansu artık annesine bu yaşadığı evin ona ait olmadığını ve arkadaşıyla kalmaktan çok mutlu olduğunu söyleyerek evin anahtarını teslim eder. Bunun üzerine annesi Süreyya Cansu'nun bütün kredi kartlarını iptal ettirir. Kerim de Şirin ile yapamayacağını geçtiğimiz bölümde belli etmişti ve yeni bölümde Şirin'i terk eder. Annesi Kerem'i karşısına alıp başkasına aşık olduğun için mi terk ediyorsun sorusunu yöneltir. Kerem ise başkasına aşık olduğu için değil gönlü başkasında iken Şirin'in yanında olmak kendisine yakışmayacağı için terk ettiğini söyeyerek annesini ve babasını şok eder.

Yüksek Sosyete son bölüm gelişmeleri ile ekranlarınızdaki yerini alıyor ve heyecan dolu sahneleriyle yine herkesi tv ekranlarına bağlıyor. 28 Temmuz akşamı ise Yüksek Sosyete 6. bölüm gelişmeleri ile ekranlarınızda olacak ve merakla beklenen gelişmeler yine sayfamızda yerini aldı.

Mert'te yakın arkadaşı olan Kerem'e Ece'nin ona aşık olduğunu söyleyecek. Kerem'de Cansu’dan uzak duracağını, gözlerinin içine bile bakmayacağını yüzüne karşı söyleyecek. 

Bu olaylar üzerine Ece'de kalmaya devam eden Cansu' karşılıklı nane limon içerler ve şaşırtıcı bir gelişme ile Ece, Mert, Kerim ve Cansu havuzlu bir evde birlikte havuza girip eğlenceli dakikalar geçirirler tam o sırada Cansu boğulur ve havuzdan Kerem çıkarır. Cansu ayılması ile Kerem'in elini tutması bir olur.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *