» 
»
 

Yüksek Sosyete 7. Bölüm 2. fragmanında romantik anlar! Yeni 4 Ağustos

Merakla beklenen Yüksek Sosyete 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni bölümünde izleyiciler Cansu ile Kerem'in romantik anlarına şahit olacak. Cansu'nun gözyaşları dinmezken, Kerem onun yanından hiç ayrılmaz. Öte yandan Ece ile Mert'in yakınlaşmaları da gözden kaçmıyor. Yüksek Sosyete'nin son bölüm özeti ve Yüksek Sosyete yeni bölüm gelişmeleri haber detaylarında...

Reytingleri sallayan Yüksek Sosyete dizisinin 7. bölüm 2. fragmanı nihayet yayınlandı. 7. Yeni bölümünde neler olacak? Yeni fragmanda Cansu'nun gözyaşları dinmek bilmiyor. Fakat Kerem onu hiç yalnız bırakmaz. Cansu ile Kerem'in romantik anları izleyicilerini meraklandırıyor. İzleyicisini ekran başına kilitleyecek yeni bölümde neler olacak heyecanla bekleniyor. Perşembe günlerine resmen damga vuran Yüksek Sosyete dizisi Star Tv ekranlarına hızlı bir giriş yaptı ve istikrarlı bir şekilde ilerliyor. Başrollerinde Hazar Ergüçlü'nün Cansu'yu, Engin Öztürk'ün Kerem'i canlandırdığı Yüksek Sosyete'nin yapımcılığını Bi Yapım üstleniyor.

Yüksek Sosyete son bölümde, Cansu'nun işten istifa edişi, annesinin mutsuzluğa sürüklenen evlilik hayatının hep kendisine mal olmasından bunalan Cansu artık ne yapacağını bilmez durumda... Ece'ye kendisini affettirmeye çalışan Mert kendisine bile bir türlü itiraf edemediği duyguları ile yüzleşecek. Cansu Kerem, Ece Mert arasındaki tüm dengeler bozuluyor. Bu durumlar yeni itirafları da beraberinde getirecek.

Kerem ile Cansu'nun günden güne yakınlaşması ve şimdiye kadar hiç kimsede bulamadıkları o şeffaf sevgileri masumiyetini kaybetmeden ilerlemeye çalışırken, hep bir tökezleme söz konusu oluyor. Ece'nin yalvarışlarıyla piknik organizasyonuna Cansu'da katılır ve dörtlü pikniğe giderler.

Orada hoşça vakit geçirirlerken, sürpriz yakınlaşmalarda meydana gelir. Piknik dönüşü Kerem, Cansu'ya tam da itirafta bulunacakken arkadaşı Ece onları görür ve bir anda Mert ile oradan uzaklaşırlar. Ece'nin ve Mert'in gidişi ile Kerem ve Cansu baş başa kalırlar.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *