» 
»
 

Yüksek Sosyete 9. bölüm için nefesler tutuldu! Yeni 18 Ağustos Perşembe

Yüksek Sosyete'nin 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde izleyiciyi sürpriz gelişmeler bekliyor. Kerem ile Cansu'nun romantik yemeklerinde neler olacak? Çift kendileri hakkındaki gerçekleri açıklayacak mı? Kerem, Mert olmadığını söyleyecek mi? Son bölüm detayları ve yeni bölüm gelişmeleri detaylarda...

Reytingleri alt üst eden Yüksek Sosyete'nin 9. bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Cansu ile Kerem başbaşa yemeğe çıkıyorlar. Kerem ve Cansu kendileri hakkındaki doğruları gün yüzüne çıkaracaklar mı? Kerem, aslında Mert olmadığını, Cansu ise gerçek hayatından bahsedecek mi? Yeni bölüme sayılı gün kala heyecan iyice doruklara ulaştı. Başrollerini Hazal Ergüçlü Cansu Koran karakterine can veriyor. Engin Öztürk ise Kerem'e hayat veriyor. Yayınlandığı ilk bölümden itibaren gneiş bir hayran kitlesine ulaşan Yüksek Sosyete'nin 18 Ağustos yeni bölümünde hangi çarpıcı gelişmeler yer alacak? Kerem ile Cansu tabularını yıkarak kendilerine bir şans veriyor ve rüya gibi bir gece yaşıyorlar. Kerem'in Cansu için verdiği bu sözü tutması üzerien ikili başbaşa zaman geçirme fırsatı yakalıyor ve masalımsı bir aşk başlıyor. Öte yandan kendisi için çırpınan mert'i görmemezlik gelemeyen Ece, aslında Kerem'e aşık olduğunu söylüyor. Mert ise sıradışı yöntemler ile Ece'nin kalbini kazanamak için herşeyi yapıyor. Süreyya'yı ise daha güçlü bir Cansu bekliyor. Çünkü Cansu çocukluğundan bu yana buzlar kraliçesi olan annesinin sevgisizliğinin nedenini öğreniyor. Levent ise Süreyya'ya yakınlaşmak için her yolu deniyor. Süreyya onun bu ilgisinin ne kadar farkında da olsa, elinin tersi ile kendisini bekleyen aşk serüvenini itiyor. Ancak kader o ki, ikisini her defasında karşı karşıya getiriyor.

Yüksek Sosyete'nin son bölümünde neler yaşandı? Sosyete düğününe katılmak zorunda kalan Cansu, orada Kerem'i görünce ne yapacağını şaşırdı. Annesinin kendisi için sosyeteden olan bulduğu damat adayı ile Cansu'yu görüştürme çabaları, Cansu'nun şaşkınlığından dolayı ertelendi.

Köşe bucak Kerem'den kaçan Cansu'nun karşısına yine Kerem çıktı. Kerem'e düğünde çalıştığını söyleyen Cansu, o sırada Işıl ile karşılaştı. Işıl'a annesinin ne kadar mükemmel bir kadın olduğunu ve onun bu ikinci kadın rolünden çıkması için ikna konuşmaları yaparken, Süreyya onları konuşurken gördü. Cansu'ya zaten kini olan Süreyya, kızını bir odaya çekip bütün bu nefretin sebebini anlattı. Cansu duydukları karşısında şok olurken abisi onun yardımına gelip duruma müdahale etti.

Cansu gözyaşları içerisinde annesinin uygun bulduğu zengin damat adayının yanına geri dönmek zorunda kaldı. O esnada Cansu'ya yaklaşan bir adamı karşısında gören Kerem sinirlerine hakim olamadı ve Cansu'yu alıp götürdü. Herkes yılın sosyetik düğününde sahte gülücükler saçarken Cansu ve Kerem baş başa bir köşede oturdu. Kerem'in omuzunda ağlayan Cansu tüm hislerini dökemediğinden içine attı. Öte yandan Ece ile Mert ise katıldıkları bir sokak düğününde karı-koca rolü yaptı. Mert'in bu durum çok hoşuna gitti ve ikili arasında yakınlaşmalar yaşandı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *