» 
»
 

Yüksek Sosyete yeni bölümde Kerem'in intikamı!

Star TV ekranlarında her Perşembe yayınlanan Yüksek Sosyete 18. bölümü ile bu akşam izleyicisiyle buluşmayı bekliyor. Cansu'nun gerçek kimliğini öğrenen Kerem, türlü intikam planları içerisine girer. Sude ile Kerem'in öpüştüğünü gören Cansu ise acı çekmektedir. Yüksek Sosyete yeni bölüm gelişmeleri detaylarda...

Bi Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, başrollerinde Engin Öztürk, Hazar Ergüçlü, Zuhal Olcay, Hakkı Ergök gibi isimlerin yer aldığı her Perşembe akşamı Star TV ekranlarında yayınlanan Yüksek Sosyete 18. bölümüne saatler kaldı. Yüksek Sosyete'nin yeni bölümü heyecanla bekleniyor. Cansu, Sude ile Kerem'in yakınlaşmalarından rahatsızlık duyarken, şimdi ise onların öpüşmelerine şahit oluyor. Peki, Kerem'i kaybeden Cansu nasıl bir yol izleyecek? Metin ise Süreyya üzerinde baskı kurmaya çalışıyor. Levent'in Süreyya'ya aşık olduğunu öğrenen Metin adeta deliye dönüyor. Begüm, Kerem ile konuşarak Cansu'nun ona aşık olduğunu söylüyor. Kerem ise Sude'yi işten kovmak üzere olan Cansu'ya sert çıkarak Sude ile öpüşüyor. Ece ise Mert'i bırakmayacağını Bedia'ya söylüyor. Ancak, Mert'in her zor koşuldan sürekli şikayetçi olduğunu dile getirmesi Ece'yi üzüyor.

YÜKSEK SOSYETE SON BÖLÜM ÖZETİ

Cansu'nun Koran Ailesinin bir ferdi olduğunu öğrenen Kerem, Cansu'nun sevgisinin de yalan olduğunu düşünerek bir savaş başlatır. Gözünü intikam bürüyen Kerem, Koran Holding'te işe başlamıştır. Cansu ise Kerem'in gelişine bir türlü anlam verememektedir. Süreyya ise büyük bir dönüm noktasından geçmektedir. Mert ve ailesi ise Bedia ile olan tüm bağlarını kopartmıştır. Mert'de Bedia'yı cezalandırmak ve Ece'yi sevdiğini kanıtlamak için Ece'ye sürpriz yaparak onun evine yerleşmiştir. Ece için bu durum ilk başta çok sevindirici olsa da Mert'in lüks yaşantısından bir türlü kopamaması onu üzmüştür.

Süreyya ise Levent'e olan aşkını bastırıp vicdanına yenik düşmüştür. Işıl ile Metin'in bebeğine bakmak zorunda kalan Süreyya ise oldukça zor günler geçirmektedir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *