» 
»
 

Yüksek Sosyete'nin 8. bölüm fragmanında Cansu ile Kerem'den sürpriz yakınlaşma!

Star Tv'nin fenomen dizisi Yüksek Sosyete 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde seyircilerin beklediği olacak. Cansu ile Kerem artık hislerini birbirlerine açıklıyor. Sürpriz bir şekilde yakınlaşıyorlar. Cansu'nun annesi ile yüzleşmesinin ardından artık hesaplaşma başlayacak. 11 Ağustos'ta ekranlardan izleyeceğimiz Yüksek Sosyete 8. bölüm detayları ve son bölüm özeti haber detaylarında...

Merakla beklenen Yüksek Sosyete 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanla beklenen fragmanda Cansu ile Kerem sürpriz bir şekilde yakınlaşıyor. Öte yandan Ece ile Mert'in arasında ise kıpırtılar başlıyor. Artık yeni bölüm için geri sayım başladı. Cansu ile Ece'nin arası Kerem'den dolayı epey açılmış durumda. Bu durum Cansu'yu fazlasıyla üzüyor. Ece'yi üzmemek adına kendi iç duyguları ile verdiği mücadeleden galip mi çıkacak? Yoksa kalbinin sesini dinleyip Kerem'e olan hislerini gün yüzüne mi çıkaracak. Yeni bölümde gözü yaşlı gördüğümüz Cansu, Süreyya'nın zorundalık kıldığı sosyete düğününe mecburen katılır. Davetliler arasında Kerem yerine Mert'i gören Cansu ne yapacak? Kerem ile Cansu hislerini gizlemek adına birbirlerinden köşe bucak kaçacaklar. Cansu'^nun ailesi her zamanki gibi mutlu bir aileymiş gibi poz verecek.

Ancak hiç kimsenin beklemediği bir gelişme herşeyi alt üst edecek. Dengeleri bozan Işıl, bu seferde düğünde boy gösterecek ve olanlar olacak! Cansu ile Süreyya yüzleşecek ve anne-kız arasındaki duygu yüklü bir hesaplaşma gerçekleşecek. Süreyya'nın kızı Cansu'dan bahsederken kullandığı "uğursuzluk" nedeni ortaya dökülecek.

Yüksek Sosyete'nin yeni bölüm gelişmelerini sizler için derledik. Yüksek Sosyete'nin son bölüm özeti nasıldı bir hatırlayalım... Ece'nin ısrarları üzerine yola çıkan Ece, Mert, Cansu ve Kerem keyifli bir yolculuğun ardından göl evine ulaşırlar. İlk başlarda ne yapacağını bilemeyen dörtlü daha sonrasında zamanlarını eğlenceli bir hale çevirirler. Sırayla havuza atlayan çılgın gençler havuz güreşi yapmaya kalkışır. Ece'nin Cansu'yu devirmesi ile birlikte Cansu fenalaşır. Kerem ise onu kendisine getirir ve Cansu ile el ele, göz göze kalırlar. Daha sonrasında da göl evinden ayrılırken Cansu ile Kerem'i başbaşa gören Ece ağlayarak Mert ile oradan uzaklaşır.

Baş başa kalan Cansu ile Kerem göl evinde iyice birbirlerine yakınlaşırlar. Öte yandan Ece ile Mert'te beraber vakit geçirirler. Cansu hayatındaki gerçekleri ve yaşadığı sevgisizlikleri Kerem'e anlatır. Ancak Kerem ciddiye almaz bu durumu. Aynı şekilde Kerem'in anlattıkları gerçekleri de Cansu dikkate almaz. Ayrıca Işıl Metin ile Süreyya'nın barışma günlerini mahvetmiş ve evine Metin'i getirerek kendince zaferini kutlamaktadır.

Mert, Ece'nin yanında olmanın tadını çıkarmaktadır. Mert geri dönüp Cansu ile Kerem'i aldı ve Cansu'yu Ece'nin yanına bıraktı. Cansu, Ece uyurken onu kaybetmenin korkusunu ona anlattı gözyaşları içerisinde... Cansu, Kerem'e istifa dilekçesini gidip verir. Ece, Cansu'ya kıyamaz ve onun işten ayrılmasına izin vermez. Ece, Kerem ile ilgili gerçekleri öğrendiğinde ise çok kırılır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *