» 
»
 

Yunanistan'da gece kulübünde dans eden kızın başına 95 kiloluk tüp düştü

İngiltere'den Yunanistan'a tatil yapmak için gelen genç kız, yanındaki kız arkadaşları ile birlikte gece kulübüne giderek eğlenmeye başladılar. Ardından dans etmek için piste çıktılar ve Laurie Jay Balfour'un o esnada kafasına, duvarda asılı olan 95 kiloluk tüp düştü. Balfour komaya girdi ve durumunun ağır olduğu bilgisi alındı.

İngiltere'nin Edlington eyaletinde yaşamakta olan 25 yaşındaki Laurie Jay Balfour adlı genç kız tezgahtarlık yaparak geçimini sağlıyor. Balfour, arkadaşları ile birlikte tatil yapmak için Yunanistan'ın Zante Adası'na geldiler. Orada eğlenmek için bir gece kulübüne gittiler. Laganas Parti Bölgesi'nde bulunan gece kulübüne giden Balfour, Lauren Brown ve Claire Tomlinson dans etmek için dans pistine çıktılar. Balfour dans ederken, duvarda asılı olan içerisinde nitrojen bulunan tüp kafasının üzerine düştü. Ağırlığı yaklaşık 95 kilogram olan tüpün Balfour'un üzerine düşmesi ile birlikte genç kız kanlar içerisinde yere yığıldı.

Gece kulübü çalışanlarının müdahalesinin ardından olay yerine acil sağlık ekipleri geldi ve Balfour'u en yakın sağlık merkezine götürdüler. Sağlık merkezindeki doktorların verdiği bilgilere göre, genç kızın başına tüpün düşmesinin hemen ardından bu kadar yakındaki bir sağlık merkezine götürülmemiş olsa idi, şu anda hayatta olmama ihtimalinin yüksek olduğu söylendi. Sağlık merkezinin ardından durumu kontrol altına alınan Balfour, sağlık ekipleri tarafından hava ambulansı ile Atina'daki geniş kapsamlı hastaneye sevk edildi. Balfour'un durumunun ciddiyetini koruduğu ve komada olduğu bilgisi verildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *