» 
»
 

Yurtta güncel hava durumu: 24 Kasım Perşembe

Yapılan son değerlendirmelere göre, yurtta yağışlar beklenmiyor. yurdun Batı kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, diğer kesimlerin ise az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. 24 Kasım Perşembe iller göre hava durumu ise ayrıntılarda...

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan bilgilere göre, hava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik beklemiyor. Sıcakların mevsim normalleri üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor. Yurt genelinde ise yağışlar olmayacak. Batı kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, diğer bölgelerin ise az bulutlu ve açık geçmesi bekleniyor. Öte yandan bu sabah saatleri ile gece saatlerinde Marmara ile yurdun iç ve doğu bölgelerinde yer yer sis ve pus hadisesi, Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunda ise kuvvetli olmak üzere iç ve doğu kesimlerinde buzlanma ve don olayı yaşanacak.

24 Kasım Perşembe illere göre hava durumu ise şöyle, Ankara 14 derece az bulutlu ve açık, sabah ve gece saatlerinde bazı kesimleri puslu olacak. İstanbul 16 derece parçalı bulutlu, sabah ve gece saatlerinde pus hadisesi yaşanacak. İzmir 17 derece parçalı ve az bulutlu, sabah ve gece saatlerinde yer yer puslu, Adana 22 derece az bulutlu ve açık olması bekleniyor.

Antalya 20 derece az bulutlu ve açık, Samsun 13 derece az bulutlu ve açık, Trabzon 13 derece parçalı ve az bulutlu olacak. Erzurum 2 derece az bulutlu ve açık, sabah ve gece saatlerinden itibaren yer yer sis ve puslu, Diyarbakır 16 derece az bulutlu ve açık olacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *