» 
»
 

Zabıta cinnet geçirdi pilav yiyen müşteriye 8 el ateş etti!

Zabıta denetim sırasında seyyar arabasıyla pilav satan tezgahtar ile laf dalaşına girdi. Pilav yiyen müşterisinin de zabıtayla sözlü olarak tartışmasının ardından zabıta memuru cinnet geçirdi ve müşteriye tam 8 el ateş etti.

İstanbul'un batısında bulunan Büyükçekmece İlçesi'nde zabıta memurunun akşam saatlerinde yapmış olduğu denetim sırasında 48 yaşındaki zabıta Yüksel T. sokak üzerindeki pilav satıcısı seyyar tezgahtar ile sözlü tartışmaya başladı. Tartışmaya pilavcıdan pilav yiyen müşterisi 32 yaşındaki İbrahim Halil Aslan'da katılınca zabıta memuru sinirlerine hakim olamadı ve cinnet geçirdi. Tabancası ile tam 8 el ateş eden zabıta memuru müşteri İbrahim Halil Aslan'ı hedef aldı.

İstanbul Büyükçekmece'nin Cumhuriyet Mahallesi Gürpınar Yolu Caddesi üzerinde, Büyükçekmece Belediyesi'nde zabıta amirliği yapan 48 yaşındaki Yüksel Topal, devriyede gezdiği sırada gözüne pilav satan seyyar satıcının takılmasının ardından tezgâhtara giderek tezgâhını kaldırması için uyarıda bulunur. Pilavcı zabıta memuru ile sözlü tartışmaya girer. Bu sırada pilavcıda pilav yiyen 36 yaşındaki İbrahim Halil Aslan'da zabıta ile sözlü tartışmaya dahil olur. Müşteri, zabıta memuru Yüksel Topal'a, kimsenin ekmeği ile oynamaması gerektiğini onunda ekmek parası kazandığını dile getirir. İbrahim Halil Aslan sözlü tartışmanın ardından arabasına doğru yönelir ve o sırada zabıta memuru İbrahim Halil Aslan'ın arabasının fotoğrafını çekmeye çalışır. Tartışmanın bir anda alevlenmesi ile  zabıta belindeki tabancasını çıkararak Aslan'a tam 8 el ateş eder.

Olaya acil sağlık ekiplerinin ve polis ekiplerinin gelmesinin ardından, ağır yaralanan İbrahim Halil Aslan vücuduna çok sayıda mermi isabet ettiğinden dolayı kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Polis ekiplerine teslim olan zabıta Yüksel Topal'da ifadesinin ardından, İbrahim Halil Aslan'ın yakınları tarafından darp edilmemesi için zırhlı araç ile adliyeye sevk edildi. Zabıta memurunun evli ve bir çocuk babası olduğu, İbrahim Halil Aslan'ın ise sabıka kaydı olduğu öğrenildi. Olay ile ilgili soruşturma devam ediyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *