» 
»
 

Zahide Yetiş'le 6 Aralık bölümünde Saraçoğlu'ndan sperm sayısı artırıcı özel kürler

Show TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zahide Yetiş'le programının 6 Aralık Pazartesi bölümünde bitkilerin duayeni Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu konuk oldu. Saraçoğlu, sperm sayısı azlığı için özel kürlerin tarifi verdi. Ayrıntılar haberde...

Ekranların bilgi dolu programı Zahide Yetiş'le, hafta içi her gün 09.30'da yeni bölümleri ile Show ekranlarına geliyor. Zahide Yetiş'le programının 6 Aralık bölümüne konuk olan bitkilerin duayeni Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, alternatif tıp olan şifalı bitkiler ile çocuk sahibi olmak isteyen çoğu beylerin problemi olan sperm sayısı azlığı için özel kürleri anlatıyor.

Bitkisel tedavi yöntemleri ile sperm sayısının artırılması için birbirinden etkili kürleri veren Saraçoğlu, bu kürlerin yanı sıra günlük yaşamın da bu durumda etkisinin olduğunu ve stresten uzak durulması gerektiğini dile getirdi. Keçiboynuzu pekmezinin, sperm sayısı artırıcı ve kalitesini artırıcı, birbirinden faydalı özelliklerinin olduğunu da ekledi.

BEYLER İÇİN ÖZEL SPERM ARTIRICI BİTKİSEL KÜRLER

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, normal şartlarda 1 ml'de 20 milyon kadar sperm sayısı olması gerektiğini söyledi. Bu sayının düşük olması durumunda ise keçi boynuzunun tüketilmesi gerektiğini ifade etti. Bunun yanı sıra sperm sayısı azlığı durumunda, testere dişli aslanpençesi kürünün günde iki kez kullanılması gerekiyor. 5-6 gram aslanpençesi otunu 5-6 dakika kaynar suyun içerisinde beklettikten sonra, bir süre dinlendirin ve süzün. Bu kürü günde iki kez tüketin.

3 ay süre ile kullanılması gereken özel kürler ise şöyle,

  1. Aşama: 1 bardak kaynamış su içerisine bir tatlı kaşığı çoban çökerten otunu atarak, 6 dakika kadar demlendirin. Keçiboynuzu pekmezini ek olarak tüketin.
  2.  Aşama: 1 bardak kaynamış suya, bir tutam kırk kilit otu atıp 5-6 dakika demlendirin. Propolis, polen, bal ve arı sütü karışımı olan 4’lü karışımı ek olarak tüketin.
  3. Aşama: Bir bardak kaynamış su içerisine 1 tutam ısırgan otu atıp, 4 dakika demlendirip, öğlen aç karna tüketin. Yatmadan 1 çay kaşığı incir çekirdeği yağını ek olarak tüketin.
HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *