» 
»
 

Zayıflama ilacı bir can daha aldı

Çin menşeli olan zayıflama ilaçlarında yaşanan ölümlerin sayısı giderek artıyor. Kocaeli'de yaşayan Ayşe K., internet üzerinden satın aldığı Dinitrophenol isimli zayıflama ilacını kullandığı için yaşamını yitirdi.

Zayıflama ilacı olarak son dönemlerde yaygın olarak internette ve piyasada satılan ilaçlar, ölümlere davetiye çıkarıyor. Kocaeli'de yaşayan Aysel K. isimli kadın, internetten satın aldığı zayıflama ilacını kullandığı için hayatını kaybetti.

Alınan bilgilere göre, Kocaeli'nin Körfez ilçesinde yaşayan Aysel K. aşırı kilolarından dolayı internetten satın aldığı zayıflama ilaçlarından medet umdu. İnternet üzerinden satın aldığı zayıflama ilacı Dinitrophenol'u kullanmaya başlayınca rahatsızlandı. Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne başvuran Ayşe K., doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

Yalnız yaşadığı öğrenilen ve eşinin bir süre önce hayatını kaybettiği, Aysel K.'nın cesedinin, evden gelen kötü kokular nedeniyle komşularının mahalle muhtarı ile birlikte evde yığınla çöp bulunduğu belirtildi. Belediye ve Zabıta ekipleri tarafından yapılan çalışma ile evden yaklaşık üç kamyona yakın çöp çıkarıldığı ifade edildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *