» 
 

Zehmeri dizisinden şok final kararı!

Show TV ekranlarının zengin oyuncu kadrosuna sahip dizisi Zemheri reyting kurbanı oldu. Dizi 10. son bölümüyle ekranlara veda edecek.

Yapımcı koltuğunda Ay Yapım firmasının imzası bulunan, yönetmeliğini Hilal Saral'ın üstlenip, senaryosunu Sema Ergenekon'un yazdığı dram türündeki dizi Zemheri 10. 18 Mart Çarşamba akşamı Show TV ekranlarında son sek yayınlanacak.

DEV OYUNCU KADROSU

İlginç konusuyla bir süre dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizi Zemheri’de Firuze karakterine Ayça Ayşin Turan hayat verirken, Ayaz karakterini Alperen Duymaz, Ertan karakterini Caner Cindoruk, Berrak karakterini Hazal Filiz Küçükköse, Faruk karakretini Emir Çubukçu, Aliye karakterini Zerrin Tekindor canlandırmaktadır.

ZEMHERİ'NİN KONUSU

Babası inşaatta ustabaşı olan Firuze hayatının aşkı olan adamla bilmediği bir sebepten ötürü yollarını ayırmak zorunda kalır. Genç kadın sevdiği adamı kaybetmenin yanı sıra birde babasının inşaatında meydana gelen talihsiz kaza sonucu tamamen yıkılır. Kazanın olmasındaki tek suçlu olarak kabul edilen babası cezaevine girerken, Firuze suçsuz yere yatan babasını kurtarmak için var gücüyle savaşmaya karar verir.

Babasını kurtarmak için çıktığı zorlu yolda Firuze’yi korkunç bir gerçek beklemektedir. Hayatının aşkı olan Ayaz, inşaattaki kazanın suçunu Firuzenin babasına yıkmak için ifade vermiştir. Bu gerçek Firuze’nin ondan nefret etmesine sebep olsa da gerçek Ayaz’ın annesini kurtarmak adına bu ifadeyi vermek zorunda kalmasıdır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *